Apsilankėme festivalyje Sielos’2018

2018 14 lapkričio

2018 metų lapkričio 10 dieną Šiaulių jaunimo grupė, VšĮ „Gyvenimo sparnai“ savanoriai ir bažnyčios jaunimo tarnautojai vyko į Jonavoje organizuotą XVII šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalį „SIELOS“. Kelionės dieną vyravęs drėgnas oras nuotaikos tikrai nesugadino ir kelionė puikiai pavyko. Kelią į Jonavą praleidome bendraudami tarpusavyje. Vieni šnekučiavosi su draugais, kiti kalbino anksčiau sutiktus pažįstamus, o treti mezgė naujas pažintis. Nuvykę į Jonavą ir gavę dalyvio apyrankes pietavome, apžiūrinėjome erdves, kuriose vyko festivalis. Festivalis vyko keturiose salėse: trijose jų pasirodė festivalio dalyviai, o vienoje buvo galima susitikti su kai kuriais iš jų, pavyzdžiui, jau ketverius metus geriausia „SIELŲ“ festivalio grupe išrinkta grupė CHEBRA.

Kadangi scenos buvo suskirstytos pagal muzikos stilius, tai prasidėjus festivaliui, grupelėmis išsiskirstėme po skirtingas sales. Daugelis lankėsi ne vienoje erdvėje, o kai kurie – netgi ir visose. Džiugu, kad festivalyje dalyvavo ir mūsų bažnyčioje susikūrusi grupė 4YOU, kurių penki dalyviai šiuo metu gyvena skirtinguose miestuose, bet festivaliui susibėgo kartu pasirodyti. Jie atliko 5 kūrinius Arenos salėje. Buvo miela vėl juos visus pamatyti ir išgirsti. Nors iki festivalio pabaigos neišbuvome, tačiau pamatėme nemažai, o ir laikas prabėgo itin greitai. Prieš išvykstant namo, dalyvavimą festivalyje užfiksavome prie foto sienos.

Kelias namo visai neprailgo. Smagiai dalinomės įspūdžiais iš festivalio. Visi dalyvavusieji buvo sužavėti ir įkvėpti. Pasirodymai ir dalyvių liudijimai apie Dievo veikimą jų gyvenimuose sujaudino ne vieno širdį. Festivalis paliko neišdildomą įspūdį, tikrai norėsis dar grįžti ir kitais metai.

Viktorija Arcerytė
ibaznycia.lt info

[gs-fb-comments]