Maldos langas

Šiame lange įrašykite savo maldos poreikį arba išsakykite savo skausmą, pamąstymus…
Mes būtinai už Jus melsimės.

Galite rašyti anonimiškai

Padėka Viešpačiui

Jei po šios maldos jaučiate, kad Dievas Jums padėjo, paliudykite apie tai. Papasakokite apie Dievo atliktą darbą Jūsų gyvenime. Ačiū.

Įrašykite į aukščiau esančią formą.

9

2020 07 15

Esu iš kito miesto, noriu jums padėkoti už užtarimo maldas, Viešpats te sustiprina jus savo jega, Šventos Dvasios vedime, toliau stiprina ir veda užtarimo maldos jegoje. Ačiū ačiū ačiū, būkit palaiminti.
Prašiau maldos dėl dukros skyribų, Dievas atsake. Dukros gyvenimas eina į gerą, susitaike ir nesiskirs, dėkui.

9

2020 05 11

Labai ačiū už maldas. Jums taip pat stiprybės, Viešpaties malonės. Dėkui, kad esate šioje ištikimoje tarnystėje.
9

2018 08 03

Sveiki mielieji, buvau prašiusi maldos už kaimyną, operacija pavyko, pradeda kalbėti. Ačiū Viešpačiui ir jums, telaimina Viešpats jūsų tarnystę, ačiū jums.
9

2017 11 16

Buvau prašiusi pasimelst už savo mamą ir anytą. Ačiū jums už maldas. Mama liko gyva po didelės operacijos, buvo diagnozė vėžys. Neberanda jokių metastazių, jų ir nebuvo. Anytą irgi Dievas gelbėjo. Dar šiandien gyva.
9

2017 04 17

Sveiki!

Sveikinu visus su Kristaus prisikėlimo švente! Vakar klausiausi pastorės praeitų Velykų pamokslą. Nuostabus pamokslas. Laukiu pasirodant internete šios dienos pamokslo. Šiuo metu esu labai toli nuo Lietuvos – už jūrų marių, labai džiaugiuosi vis įsijungdama bažnyčios pamokslų puslapį, mane tai labai gerai nuteikia ir duoda jėgų. Labai prašyčiau, jei galite pasimelsti už mano sūnų Karolį, jis turi problemų su sveikata, yra studentas, studijuoja Anglijoje. Aš pati už jį meldžiuosi, bet, jei galėsite paminėti jį savo maldose, būsiu labai dėkinga, jums visiems ir Viešpačiui!
Būkite palaiminti!

Pagarbiai – R. V.

9

2017 03 11

Klausydamas pastorės Anželikos pamokslą supratau, kad nevisos mano širdies žaizdos yra užgijusios. Buvau tremtyje, neturiu tinkamo išsilavinimo, turėjau kūdikystėje traumų. Grįžęs į Lietuvą nesugebėjau adaptuotis iki šiandien, turiu visokių baimių… vienu žodžiu esu labai nepasitenkinęs savimi. Manau ir Dievo paveikslas manyje, taip pat iškreiptas. Ačiū, kad meldžiatės už mane. Jūsų pamokslai stiprina.
9

2017 02 21

Sveikinu jūsų bažnyčią su gimtadieniu. Nors jus dar nemačiau, bet esu perklausęs beveik pusę jūsų pamokslų. Be to noriu padėkoti – jūsų maldos padeda. Ačiū.
9

2017 02 02

Sveiki mielieji, prašiau jūsų maldos už draugės vyrą, šlovė Viešpačiui, sveikata gerėja, nuoširdus ačiū jums.
9

2017 01 10

Mano vardas Kazimieras, esu iš Kauno, katalikas. Dalyvauju Veiklių žmonių susirinkimuose. Nežinau, kaip aš atradau Šiaulių “Tiesos žodžio” bažnyčią, bet tai tikras atradimas. Nuolat klausausi jūsų pamokslų, esu susipažinęs su jūsų veikla svetainėje. Svajoju atvažiuoti į Šiaulius ir pamatyti jus visus. Myliu jus, broliai ir sesės! Jei Dievas duos pamatysiu jus gyvai, ne per kompą.

9

2016 05 06

Ačiū, kad esate. Jūs tiesiog oazė dykumoje. Ne vieną kartą Jūsų maldos gelbėjo, vadavo iš depresijų, gesino mano žmonos pyktį, taikė, vedė ir ves. Ir dėl sveikatos ačiū, kad meldėtės, padėjo. Myliu Jus visus kartu. Su Viešpačiu. Amen
9

2016 04 02

Tikiu visagaliu Dievu ir tikiu, kad Jis kartu su manimi, tikiu, kad Jis yra ir bus man gailestingas ir maloningas. Garbė Dievui, Tėvui, Sūnui ir Šventajai Dvasiai. Kaip buvo pradžioje, dabar, visados ir per amžius amen. Sigita
9

2016 02 20

Sveiki, prašiau jūsų maldos už sūnėną, šlovė Viešpačiui, gavo darbą, ačiū jums, telaimina Viešpats jūsų tarnystę.
9

2016 01 28

Laba diena, prašiau pasimelsti dėl darbo vyrui. Ačiū jums ir Dievui vyras darbą gavo.
9

2015 11 15

Aš tikiu, kad Dievas atsakė į Jūsų maldą. Dėkoju, kad sunkią minutę turiu į ką atsiremti. Dėkoju Jėzui už Jo meilę ir bažnyčią.
9

2015 11 05

Myliu jus visus, telaimina Viešpats jūsų namus, šeimas, jūsų takus ir darbus galinga Savo ranka.
Noriu paminėti, kad po maldos pasitraukė sinusitas. Taip pat maldoje minėjau, kad buvo dingęs Albertas, jis jau paskambino savo tėvams, jis gyvas ir sveikas, tėvai labai džiaugiasi. Ačiū jums.
Kazimieras
9

2015 10 28

Sveiki,
ačiū Jums už maldas ir palaikymą. Visada gera žinoti, kad esi ne vienas, jog nelengvose situacijose meldžiasi drauge su manimi mano broliai ir sesės…
9

2015 09 23

Ačiū Viešpačiui už jus, gera žinoti, kad tu ne viena, kad yra žmonių padedančiu tau maldoje, stiprybes jums šioje tarnystėje.
9

2015 09 02

Ačiū kad esate… kaip tik ieškojau pagalbos maldoje!
Rasuole
9

2015 08 08

Labai Jums ačiū, ačiū Dievui už Jūsų apsisprendimą melstis. Telaimina Jus Viešpats ir tesuteikia Jums stiprybės.
9

2015 06 10

Labas vakaras. Prašiau Jūsų užtarimo maldos už savo giminaitę, sergančią krūties vėžiu (IV stadija). Praeitą naktį ji iškeliavo pas Viešpatį. Guodžia tai, kad ji meldėsi atgailos malda ir, kad nesikankino.
Dėkoju už maldą ir palaikymą.
Angelė K.

Klauskite

Bažnyčios pamaldos vyksta kiekvieną sekmadienį 11 val.

Polifonijos didžiojoje salėje (Aušros al. 15, Šiauliai).

Pamaldų metų vyksta vaikų (2 – 13 metų) sekmadienio Biblijos mokyklėlė.

Visus maloniai kviečiame.

Raštinės adresas: Voveriškių g. 39A, 78143 Šiauliai

+370 698 77239

info@ibaznycia.lt