Naujienos

Paauglių žygis „Sekant Jo pėdomis“

Balandžio 5 d. bažnyčios paaugliai susirinko į žygį po Kurtuvėnų regioninį parką. Kelionėje jaunuolių laukė paslėptos trijų bendraamžių žinutės, kuriose jie pasidalino savo gyvenimo istorijomis.

KRISTUS PRISIKĖLĖ!

MIELI BROLIAI IR SESĖS,

šiandien švenčiame didžiausią stebuklą iš visų stebuklų – KRISTAUS PRISIKĖLIMĄ. Šv. Rašte sakoma: "Jis mirė už visus, kad gyvieji nebe sau gyventų, bet Tam, kuris už juos mirė ir prisikėlė." (2 Kor 5, 15)

Velykinės savaitės dvasinė kelionė

Priartėjome prie didžiausios krikščionių metų šventės – Velykų – Kristaus mirties ir prisikėlimo dienos, didžiųjų velykinės savaitės įvykių.

Su mūsų visų Kovo 11-ąja!

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, tarsi istorinis Deja vu (pr. , sk. dėža vu, liet. jau matyta), dar kartą, po 50 metų komunistinio režimo, atgautos laisvės diena, vėl patvirtinta nepriklausomybės signatarų parašais.

FEBĖ. I-ojo amžiaus Kenchrėjos bažnyčios diakonė

Tarptautinę moterų dieną, mums krikščionėms, visada norisi pažvelgti į šviesias Bažnyčios asmenybes moteris, kurios buvo įtakingos Kristaus bendruomenėje ir savo socialinėje aplinkoje. Šį kartą pažvelkime į Febę, Kenchrėjos bažnyčios diakonę, apaštalo Pauliaus bičiulę, bendražygę ir globėją.

Kviečiame į Velykinę popietę su menininke Loreta Valužiene

Artėjant Šv. Velykoms – Prisikėlimo šventei, kovo 24 d. (sekmadienį), 15 val. mielai kviečiame į Polifonijos mažojoje salėje įvyksiančią popietę „GRIEBIUOS UŽ ŽODŽIO, KAIP UŽ ŠIAUDO" su menininke, dėstytoja, pastore LORETA VALUŽIENE.

Gintautas Abarius. Kūrybos puslapiais

Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius), koncerte „Gintautas Abarius. Kūrybos puslapiais“ prisiminsime šią iškilią asmenybę, kompozitorių ir atlikėją bei jo įspūdingą kūrybinį palikimą.

Page 1 of 41