Naujienos

Užjaučiame pastorę Anželiką netekus mamytės

„Mano MYLIMASIS man kalba: „Kelkis MANO MYLIMOJI,.. ATEIK! Žiema jau praėjo, lietus pasibaigė ir liovėsi. Gėlės jau pasirodė žemėje...“ (Gg 2, 6)
Apgailestaudami pranešame, kad rugpjūčio 5 d., savo 88 – ojo gimtadienio išvakarėse, Viešpats pasikvietė mūsų Mylimą sesę Kristuje, LIUDMILĄ STROLIENĘ (1936.08.06 - 2022.08.05), pas Save į amžinuosius namus.

Stovyklos „Priimk iššūkį“ kronika, 2022

Liepos 28-31 dienomis įvyko krikščioniška turistinė stovykla paaugliams "Priimk iššūkį". Keturias dienas stovyklavome palapinėse, nuostabioje Kurtuvėnų regioninio parko aplinkoje. Per keturias dienas priėmėme skirtingus iššūkius ir žaismingai perėjome simbolinę Evangelijos kelionę.

Bažnyčios IŠVYKA

Šį sekmadienį, birželio 19 d., vyks bažnyčios IŠVYKA prie Juodlės ežero. 🌲🌳🌤
Pamaldos gamtoje prasidės 11 val.

Vasaros renginiai ir bažnyčios veikla

Mielieji, gražus vasaros laikas yra ir poilsio, ir kūrybinių veiklų metas. Iš anksto, išmintingai suplanavę savo laiką, lydimi Viešpaties malonės ir ramybės, viską spėsime nuveikti.
Ši vasara mums dovanoja įvairių dvasinių patirčių, švenčių, renginių gausą. 😇😍

Sekminių šventės dvasinė puota

SEKMINĖS – tai viena iš trijų didžiausių, džiaugsmingiausių krikščionių švenčių, kurią tikintieji gana plačiai mini visame pasaulyje, švenčia Šventosios Dvasios nužengimą, įprasmina Jos vaidmenį, patirtį, judesį asmeniniame ir bendruomeniniame gyvenime.

SEKMINIŲ ŠVENTĖ Šiauliuose

Mieli šiauliečiai, broliai ir sesės, artėja viena šviesiausių ir gražiausių švenčių - SEKMINĖS, kai krikščionys plačiai švenčia Šventosios Dvasios nužengimo šventę, įprasmina Jos vaidmenį, patirtį, judesį asmeniniame ir bendruomeniniame gyvenime.

SEKMINIŲ ŠVENTĖ Šiauliuose

Tęsiame gražią Sekminių miesto tradiciją.
Birželio 5 dieną, 15 val., Savivaldybės skverelyje (priešais Šiaulių savivaldybę), jau šeštąjį kartą, vyks ekumeninė SEKMINIŲ ŠVENTĖ Šiauliuose.

Krikščioniška turistinė stovykla paaugliams „PRIIMK IŠŠŪKĮ“

Kviečiame 10-15 metų paauglius prisijungti prie stovyklos „PRIIMK IŠŠŪKĮ!“

Stovyklos metu, gražioje gamtos aplinkoje, kartu su bendraamžiais ieškosime atsakymų į svarbius klausimus, dalyvausime diskusijose, žaisime žaidimus, sportuosime, užsiimsime kūrybine veikla…

Puslapis 1 iš 29