Naujienos

Advento (Kristaus atėjimo) šviesoje

„Aš esu Alfa ir Omega, Pradžia ir Pabaiga“, – sako Viešpats, kuris yra, kuris buvo ir kuris ateina, Visagalis. (Apr 1, 8)

Šiais žodžiais Kristus, kaip amžinas Dievas, sveikinasi su apaštalu Jonu Patmos saloje jo išvystame didingame regėjime. Jonas regi, kad Jėzus buvo nuo pradžių Pradžios ir Jis bus pabaigų Pabaigoje.

Vėl susitinkame gyvai – spalio 11 d.

Šiauliuose stabilizuojantis epidemiologinei situacijai nuo spalio 11 dienos vėl renkamės į Polifonijos patalpas drauge šlovinti, melstis ir klausyti pamokslų.

Laikinai pamaldos vyks nuotoliniu būdu

Dėl susiklosčiusios epidemiologinės COVID-19 situacijos Šiauliuose ir atsižvelgiant į miesto savivaldybės paskelbtas atsargumo priemones, mūsų bažnyčios pamaldos rugsėjo 27 d. ir spalio 4 d. vyks nuotolinių būdu per bažnyčios YOUTUBE kanalą ir FACEBOOK paskyroje. Polifonijoje tomis dienomis pamaldų nebus. Dėl kitų dienų informuosime papildomai.

“Mano siela nuolat tai atsimena”, arba Lietuvos žydų genocido atminimo diena

Rugsėjo 23-iąją minima Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. Tą dieną, 1943-iaisiais, buvo sunaikintas Vilniaus getas: nužudyti arba į koncentracijos stovyklas išvežti paskutinieji žydų tautybės Vilniaus gyventojai. Nuo tos dienos oficialiai Lietuvoje žydų nebeliko, tik nedidelė dalis slapstėsi lietuvių, lenkų, rusų ir kt. šeimose.

Vaikų-paauglių ir jaunimo stovyklomis derlingas rugpjūtis

2020 metų rugpjūčio mėnesio 3–7 dienomis Šiaulių mieste vyko vaikų-paauglių dienos stovykla „Kodas: P.L.A.N.AS“. Į stovyklą buvo kviečiami 10–15 metų amžiaus vaikai. Nuo jos neatsiliko ir trijų dienų jaunimo stovykla gamtoje. Stovykla „Kodas: VERTĖ“, skirta 16–26 metų amžiaus jaunuoliams. Ji įvyko 14–16 rugpjūčio mėnesio dienomis. Abi šias stovyklas organizavo viešoji įstaiga „Gyvenimo sparnai“.

Pamaldos gamtoje

Dviejų paskutinių rugpjūčio sekmadienių pamaldos vyks gamtoje.

Rengiama vienos dienos ekumeninė konferencija Palangoje

Šių metų rugpjūčio 1 d., įvairių krikščioniškų konfesijų dvasininkai ir tarnautojai organizuoja ekumeninę konferenciją „Tėvo namuose“, kuri įvyks Palangoje, viešbučio „Gradiali“ konferencijų salėje.

Puslapis 1 iš 20