Naujienos

Trečią kartą vyks ekumeninės Šventojo Rašto studijos

Šiais metais, birželio 15 d. 11 val., į vyskupijos pastoracinį centrą jau trečią kartą rinksis krikščionys, iš skirtingų ne tik Šiaulių, bet ir visos Lietuvos bažnyčių, studijuoti Šventojo Rašto kartu.

Jau greitai SEKMINIŲ ŠVENTĖ Šiauliuose

Birželio 9 d. 8 val. - 19 val. Talkšos ežero pakrantėje prie „Lapės“ atviras renginys visai miesto bendruomenei. SEKMINĖS - tai Šventosios Dvasios įkvėpimo, džiaugsmo ir vilties šventė.

Lyderių dirbtuvių iškyla Geluvos sodyboje

(2019 05 17) Bažnyčios Lyderių dirbtuvė, 20 tarnavimų ir namų grupelių vadovų, rinkosi netradicinėje aplinkoje. Sabato metus pažymėjo iškylaudami, šlovindami Dievą, bendraudami, poilsiaudami...

Katalikai ir evangelikai kartu studijuoja Šventąjį Raštą (Video)

Šių metų balandžio 13 d., Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre, rinkosi katalikų ir evangelikų bažnyčių tikintieji ir Šventojo Rašto mylėtojai į Biblijos paskaitų ciklą „Corpus Paulinum lobiai“. Įvyko pirmasis susitikimas iš suplanuotų paskaitų ciklo.

Tarptautinė LAIMĖS diena

Kovo 20 dieną visame pasaulyje švenčiama "Tarptautinė Laimės diena". Ši diena neaplenkė ir Šiaulių - turtingamoteris.lt iniciatyva Šiauliuose organizuojamos įvairios visuomeninės veiklos ir renginiai - "Paragauk laimės". Mūsų bažnyčia taip pat prisideda prie laimės akcijos pasidalinimo.

Krikščionių vienybės savaitės renginiai Šiauliuose

Visame pasaulyje Krikščionių Vienybės Savaitė švenčiama sausio 18-24 dienomis. Jos metu visų konfesijų krikščionys renkasi melstis ir šlovinti kartu, jog išreikštų bendrumą skirtybėse. Šiais metais, Šiauliuose, Krikščionių Vienybės Savaitę švęsime jau 20-uosius metus.

Kas stipriau už tankus?

Sausio 13–oji diena atkurtai Lietuvos valstybei yra reikšminga, kaip tautos Laisvės gynėjų diena! Tai diena, kai Lietuva prieš 28 metus, pasipriešino agresorių tankams taikinga tikėjimo, maldos, vienybės, dainos ir giesmės galia. Laisvės ir tautos nepriklausomybės gynėjais tapo visa tauta.

Puslapis 1 iš 16