Naujienos

Krikščioniška turistinė stovykla paaugliams “IRKIS Į GILUMĄ”

Kviečiame 10-16 metų paauglius prisijungti prie stovyklos „IRKIS Į GILUMĄ“.

Stovyklos metu, gražioje gamtos aplinkoje, kartu su bendraamžiais ieškosime atsakymų į svarbius klausimus, dalyvausime diskusijose, žaisime žaidimus, sportuosime, užsiimsime kūrybine veikla…

Sekminių Dvasios palaiminimas

Gegužės 19 d., įvyko Sekminių šventė Šiauliuose. Aštuntus metus iš eilės Šiaulių skirtingų krikščionių bažnyčių tinkintieji kartu džiugiai sutinka Šventosios Dvasios nužengimo šventę atviroje miesto erdvėje (Skvere prie miesto savivaldybės).

Krikšto šventė

Š.m. birželio 30 d. vyks Krikšto šventė. Registracijos ANKETA dėl krikšto.

KVIEČIAME Į SEKMINIŲ ŠVENTĘ SU JAUNIMU ’24

Mieli šiauliečiai, broliai ir sesės, artėja viena šviesiausių ir gražiausių krikščionių švenčių – SEKMINĖS, kai drauge švenčiame Šventosios Dvasios nužengimo įvykį, organizuojame įvairius renginius.

Paauglių žygis „Sekant Jo pėdomis“

Balandžio 5 d. bažnyčios paaugliai susirinko į žygį po Kurtuvėnų regioninį parką. Kelionėje jaunuolių laukė paslėptos trijų bendraamžių žinutės, kuriose jie pasidalino savo gyvenimo istorijomis.

KRISTUS PRISIKĖLĖ!

MIELI BROLIAI IR SESĖS,

šiandien švenčiame didžiausią stebuklą iš visų stebuklų – KRISTAUS PRISIKĖLIMĄ. Šv. Rašte sakoma: "Jis mirė už visus, kad gyvieji nebe sau gyventų, bet Tam, kuris už juos mirė ir prisikėlė." (2 Kor 5, 15)

Velykinės savaitės dvasinė kelionė

Priartėjome prie didžiausios krikščionių metų šventės – Velykų – Kristaus mirties ir prisikėlimo dienos, didžiųjų velykinės savaitės įvykių.

Page 1 of 41