Naujienos

Pirmoji JAV įšventinta pastorė

1853 m. rugsėjo 15 d. pirmoji JAV moteris Antoinette Brown Blackwell (1825 m. - 1921 m.) buvo įšventinta į pastorės tarnystę protestantų Kongregacinėje bažnyčioje.

Handel oratorija „Mesijas“

1741 m. rugsėjo 14 d., George'as Frederickas Handelis baigė kurti savo garsiausią oratoriją „MESIJAS“, pradėtą tik 24 dienomis anksčiau.

Prisiminus rugsėjo 11 d. dramą

Rugsėjo 11 d. visiems laikams įsirėžė į žmonijos sąmonę, kaip brutalus terorizmo išpuolis prieš taikingus ir laisvus JAV gyventojus. Tas įvykis sukrėtė visą pasaulį ir kvietė žmoniją permąstyti daug esmingų žmogiškumo temų: santykį tarp gyvenimo ir mirties, sankirtą tarp neapykantos ir tikėjimo, gilią dilemą tarp kovingo ekstremizmo ir taikingos religijos...

Misija

1807 m. rugsėjo 7 d. Anglijos misionierius, presbiterionų pamokslininkas ir vertėjas, Robertas Morrisonas, tapo pirmuoju protestantų misionieriumi Kinijoje. Po 25-rių tarnystės metų Kinijoje, jis išvertė Bibliją į kinų kalbą ir plačiai ją platino.

Vaikų-paauglių ir jaunimo stovyklomis derlingas rugpjūtis

2020 metų rugpjūčio mėnesio 3–7 dienomis Šiaulių mieste vyko vaikų-paauglių dienos stovykla „Kodas: P.L.A.N.AS“. Į stovyklą buvo kviečiami 10–15 metų amžiaus vaikai. Nuo jos neatsiliko ir trijų dienų jaunimo stovykla gamtoje. Stovykla „Kodas: VERTĖ“, skirta 16–26 metų amžiaus jaunuoliams. Ji įvyko 14–16 rugpjūčio mėnesio dienomis. Abi šias stovyklas organizavo viešoji įstaiga „Gyvenimo sparnai“.

Pamaldos gamtoje

Dviejų paskutinių rugpjūčio sekmadienių pamaldos vyks gamtoje.

Rengiama vienos dienos ekumeninė konferencija Palangoje

Šių metų rugpjūčio 1 d., įvairių krikščioniškų konfesijų dvasininkai ir tarnautojai organizuoja ekumeninę konferenciją „Tėvo namuose“, kuri įvyks Palangoje, viešbučio „Gradiali“ konferencijų salėje.

„Lyderių dirbtuvės“ ZOOM’e

LABAI DĖKOJAME mūsų bažnyčios tarnautojams - LYDERIŲ DIRBTUVIŲ KOMANDAI 🧡, kuri šauniai tarnavo viso karantino metu, burdamasi kiekvieną trečiadienį į ZOOM dirbtuves, ir generavo ne vieną nuostabią IDĖJĄ, DVASINĮ IR KŪRYBINĮ PROJEKTĄ stiprinusį visų dvasią! JŪS ESATE ŠAUNŪS!
🧡🧡🧡

Grįžtame į pamaldų vietą

Birželio 7 d. 11 val., per Tėvo dieną, mūsų bažnyčios susirinkimai vėl grįžta į pamaldų vietą Polifonijoje. Bus labai miela visiems susitikti! 🧡

Puslapis 1 iš 20