Naujienos

Aplankyti draugus Dubline, švęsti gyvenimą ir tarnauti Kristui

Jau septintąjį kartą drauge su vyru Aidu aplankome Dubline gyvenančius, dirbančius ir tarnaujančius Viešpačiui mūsų draugus, brolius bei seses lietuvaičius – evangelišką Dublino lietuvių bendruomenę, kuri reziduoja Grace bažnyčioje.

Šventojo Rašto studijos Šiauliuose

Š.m. rugsėjo 21 d. Šiauliuose prasideda Šventojo Rašto studijos, kurios vyks devynis mėnesius Vyskupijos pastoraciniame centre.

LAIMĖS BEIEŠKANT

2019 metų rugpjūčio 5-9 dienomis Šiauliuose vyko vaikų dienos stovykla „Laimės beieškant". Stovykloje dalyvavo 7-15 metų amžiaus vaikai. Stovykla buvo suskirstyta į penkias spalvas: geltoną, juodą, raudoną, baltą ir žalią, kurios pasakojo apie Dievą.

Trečią kartą vyks ekumeninės Šventojo Rašto studijos

Šiais metais, birželio 15 d. 11 val., į vyskupijos pastoracinį centrą jau trečią kartą rinksis krikščionys, iš skirtingų ne tik Šiaulių, bet ir visos Lietuvos bažnyčių, studijuoti Šventojo Rašto kartu.

Jau greitai SEKMINIŲ ŠVENTĖ Šiauliuose

Birželio 9 d. 8 val. - 19 val. Talkšos ežero pakrantėje prie „Lapės“ atviras renginys visai miesto bendruomenei. SEKMINĖS - tai Šventosios Dvasios įkvėpimo, džiaugsmo ir vilties šventė.

Lyderių dirbtuvių iškyla Geluvos sodyboje

(2019 05 17) Bažnyčios Lyderių dirbtuvė, 20 tarnavimų ir namų grupelių vadovų, rinkosi netradicinėje aplinkoje. Sabato metus pažymėjo iškylaudami, šlovindami Dievą, bendraudami, poilsiaudami...

Katalikai ir evangelikai kartu studijuoja Šventąjį Raštą (Video)

Šių metų balandžio 13 d., Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre, rinkosi katalikų ir evangelikų bažnyčių tikintieji ir Šventojo Rašto mylėtojai į Biblijos paskaitų ciklą „Corpus Paulinum lobiai“. Įvyko pirmasis susitikimas iš suplanuotų paskaitų ciklo.

Puslapis 1 iš 16