Bažnyčioje viešės pastorius S. Martynyčev ir muzikinė grupė “Рыб@LOVE.band”

2019 9 spalio

Spalio 26-27 dienomis mūsų bažnyčioje viešės pastorius Sergej Martynyčev ir muzikinė grupė “Рыб@LOVE.band” iš Tichvino (Rusija).

Mes juos gerai pažįstame iš Sekminių šventės Šiauliuose. Jie trečius metus talkina mūsų miesto ekumeninei komandai organizuojant Sekminių šventės vieną iš muzikinių šlovinimo dalių.

Spalio 26 d., 16 val. vyks atviras, ekumeniškas renginys, kuriame skambės įvairių krikščioniškų tradicijų muzika, giesmės ir mintys “APIE PAŠAUKIMĄ” iš Šventojo Rašto Danieliaus knygos.

Spalio 27 d., 11 val. vyks GARBINIMO tarnavimas, liudijimai ir interviu.

Visi šie renginiai vyks Polifonijos salėje (Aušros al. 15, Šiauliai). Įėjimas laisvas.

„Tikhvino miesto (Rusija) krikščioniškojo centro tarnautojai, grupės „Ryb@LOVE.band“ muzikantai Sergejus ir Anna Martynychev atsakė į klausimus, ar įmanoma išmatuoti tikėjimą ir ar yra jo kriterijai.

Pastoriai apie tai papasakojo per vieną iš tiesioginių TBN televizijos kanalo laidų  “Christian Megaportal” invictory.com.

“Yra klasikinis tikėjimo supratimas, aprašytas hebrajams 11, 1”, – pažymėjo Sergejus. – “Tikėjimas yra laukto išsipildymas ir nematomo tikrumas. Pirmas punktas pabrėžia numatomo dalyko įgyvendinimą, t. y., tikėjimas turi duoti vaisių, rezultatą. Ir iš šių vaisių akivaizdu, kad nematomas laukimas tapo matomas“.

Pasak pastoriaus, taip gali būti matomi dvasinio gyvenimo palaiminimai ir bendrystės su Dievu vaisiai.

„Jokūbo laiške parašyta, kad tikėjimas pasireiškia darbais: „Tikėjimas be darbų miręs“ (Jok 2, 26). Svarbu tikėjimą stiprinti poelgiais“, – pabrėžė jis.

„Aš nežinau apie kriterijus, tačiau Šventasis Raštas taip pat sako, kad tikėjimas lyginamas su garstyčios grūdeliu, gali perkelti kalnus, o tai reiškia, kad egzistuoja tam tikras tikėjimo matas. O kas tada įmanoma, jei, pavyzdžiui, tikėjimas yra graikinio riešuto ar vištos kiaušinio dydžio?”, – pastebėjo Anna.

“Svarbu pamatyti Dievo atsakymus. Tiesą sakant, manau, kad kas nors gali matyti ir daug Viešpaties stebuklų. Vis tik, tikriausiai tikėjimo neturėtumėte matuoti kaip termometras matuoja orą laipsniais … Greičiau tai yra vidinis liudijimas…”

(https://www.invictory.org/news/culture/18064-pastory-sergej-i-anna-martynychevy-ne-stoit-izmeryat-veru-gradusnikom)

„Įdomus grupės pavadinimas, kuris neturi nieko bendra su žvejyba. Jį galima būtų paaiškinti taip:

Žuvies ženklas arba gr. klb. ichthys yra slaptas simbolis, kuris ankstyvajame krikščionybės egzistavimo laikotarpyje reiškė priklausymą tikėjimui. Meilė – angl.klb. love – turi tiesioginę reikšmę. Na ir atitinkamai paaiškėja, kad tai grupė, kuri myli Kristų. Pirmą kartą tokiu pavadinimu grupė koncertavo regioniniame roko festivalyje 2007 m. Šiandien grupė rengia kalėdinius susitikimus, kurie jau tapo tradiciniais Tichvine, kuriuose dalyvauja įvairūs atlikėjai.

Krikščioniškasis tikėjimas vienija visus – katalikus, stačiatikius, baptistus, protestantus ar mesijinius žydus – visi vienodai priima muzikantus. Pastaraisiais metais grupė dalyvavo daugelyje religinių koncertų didžiuosiuose Rusijos miestuose, tokiuose kaip Maskva, Sankt Peterburgas, Krasnodaras, Petrozavodskas. Jie apkeliavo beveik visą Leningrado sritį, tapo dažnais svečiais Karelijos Respublikoje, Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje, Ukrainoje. Savo kūrybiškumu jie dalinasi įkalinimo vietose, kur žmonėms jų koncertai yra tarsi gryno oro gurkšnis ir galimybė tapti priklausomiems nuo naujo, geresnio gyvenimo.

Grupė neatsisako jokių kvietimų – jie tiki, kad dovanodami žmonėms savo kūrybą, jie padaro pasaulį geresne vieta. Krikščioniška muzika nėra specifinis stilius, greičiau jos dvasia, nors žodžiai yra krikščioniški, o koncertų metu atlikėjai tiesiogiai sako, kuo tiki ir su kuo gyvena. Grupės „Рыб@LOVE.band“ koncertinė veikla neneša grupei finansinės gerovės: jie neima pinigų už savo pasirodymus. Brangiausias apdovanojimas yra viešas pripažinimas. Jų darbai sulaukia susidomėjimo skirtingų kartų atstovų gretose: dainos pritraukia vaikų, jaunimo ir įvairaus amžiaus žmonių dėmesį.“

(http://volhovogni.ru/articles/media/2019/6/24/lyubov-vyirazhayut-pesnej/)

MALONIAI VISŲ LAUKIAME AUKŠČIAU PAMINĖTUOSE RENGINIUOSE! 

 

Prisimenant Sekminių šventę, 2019 m.

[gs-fb-comments]