IR VĖL KALĖDOS – įkvepiantis, naujas muzikinis filmas visai šeimai

2022 24 lapkričio | Įdomu žinoti

Lapkričio 29 d. JAV kino teatruose bus parodytas naujas, nuotaikingas miuziklas „Ir vėl Kalėdos“ (It‘s Christmas Again, 2022). Filmo rašytoja ir režisierė Sandra Martin neatsitiktinai grįžta prie, atrodo, gerai žinomos, bet neišsemiamos kalėdinės temos. „Labai svarbu turėti šventinių pramogų, kurias galėtume žiūrėti kartu su visa šeima. Neįsivaizduoju geresnio laiko pasidalyti istorija, kaip Jėzus atėjo į Žemę, nei Kalėdos! – svarsto režisierė.

Filmas, kuriame vaidina Lawsonas Touliatosas, Leela Owen, Dimitri Mareno ir Reina Ozbay, atnaujins Kalėdų džiaugsmą ir nuotaikingai atvers tikrąją švenčių prasmę. Filmo pavadinime slypi akivaizdžios dvi prasmės. Jau visi vėl sulauksime Kalėdų švenčių, o Kalėdos gali atgyti kiekvienam asmeniškai visa savo prasme.

Miuziklas pasakoja apie Jake’ą Youngą (vaidina aktorius Lawson Touliatos), kuris nenori nieko daugiau, kaip tik praleisti Kalėdų atostogas su savo mergina Abbey Walker (aktorė Leela Owen). Tuo tarpu parapijos žmonės savanoriškai ketina vaidinti savo bažnyčios kalėdiniame spektaklyje. Jake‘as (Džeikas) gi šiais metais yra pasiruošęs praleisti Kalėdas. Vis tik netikėtas įvykis perkelia jį į laukus prie Betliejaus tą naktį, kai gimė Jėzus. Keliaudamas su piemenimis ieškoti pažadėtojo Mesijo, Džeikas atranda tikrąją Kalėdų prasmę, patiria savo kalėdinį stebuklą.

Šventinę filmo atmosferą lemia dainų ir šokių gausa. Šiuolaikiniame miuzikle nufilmuota net dešimt originalių dainų ir profesionalių grupinių šokių numerių.

Linksmas ir įkvepiantis muzikinis filmas sukurs puikią šventinę nuotaiką ir tiks kiekvienam, kas nori vėl prisiliesti prie kalėdinės istorijos esmės. Valstijose filmas planuojamas parodyti ne tik kino teatruose, bet ir bažnyčiose, kurios pageidaus filmo apsilankymo.

Paruošė pastorė Anželika

Apie filmą daugiau medžiagos rasite čia: https://itschristmasagainmovie.com/

Filmo traileris:

Array
[Fancy_Facebook_Comments]