Kovo 20 d. kavinė „Presto“ Šiauliuose tapo Laimės ir gerumo ambasada

2019 21 kovo

Kovo 20 – oji pasaulyje pažymima ne tik kaip Žemės diena, bet ir Tarptautinė Laimės diena. Šiais metais Šiaulių verslininkės ir visuomenininkės Jolantos Chlevickienės (turtingamoteris.lt projekto vadovės) dėka Laimės diena atkeliavo ir Šiaulius. Laikinąja Laimės ir gerumo ambasada tapo šiauliečių pamėgta kavinukė „Presto“. Jos šeimininkė Laima Mikelėnienė trokšta, kad žmonės ne tik ragautų puikų maistą, bet ir būtų apdovanoti geromis emocijomis, bendryste, gerumo pajauta.

Laimės diena turėjo prisotintą programą įvairiomis veiklomis nuo saulės patekėjimo iki saulėlydžio, kad laimės akimirkos būtų pagautos gamtoje, žmonių bendravime ir įdomiose laimės jausmą ugdančiose veiklos. „Dėl savo laimės savijautos, tenka padirbėti su savimi, savo mintimis. Negalime nieko nedaryti. Tenka savo mąstymą ir pasirinkimus nukreipti teigiama linkme“, – pastebi J. Chlevickienė. Todėl ir kavinėje visą dieną vyko įvairios malonios, jaukios staigmenos, skirtos šiauliečiams ir miesto svečiams džiuginti.

Laimės dieną pažymėti buvo pakviestos įvairios organizacijos ir bendruomenės. Apjungę bendras pastangas ir norą bendruomenės „sodino laimės sėklas“ skirtingose miesto erdvėse, įvairiais darbais ir būdais. Laimės dienoje aktyviai dalyvavome ir mes, VšĮ „Gyvenimo sparnai“ komanda bei Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis“ tarnautojai. „Presto“ kavinėje norintiems išgirsti pasakojome Dievo Laimės istoriją, kaip Dievas myli kiekvieną ir gali tapti neišsemiamu Laimės šaltiniu. Mokėme pasidaryti Laimės apyrankes, sveikinome žmones gerumo apkabinimu ir laimės lipduku su auksine mintimi-palinkėjimu iš Šventojo Rašto. Kavinės aplinkoje švelniai skambėjo Dievo meilės, tikėjimo Kristumi, dvasingumo ir maldos gaidos. „Kur susirenka atviros širdys, ten teka gerumo ir laimės srovės nevaržomai. Dievas artinasi prie žmonių“, – tokios mintis neapleido manęs. Popietė prisipildė gražaus šurmulio, juoko, laimės linkėjimo, netikėtų dovanų, betarpiško vaišinimosi prie arbatos ir kavos puodelio užkandžiaujant kavinės saldžiais patiekalais. Interneto radijo stotis „Life Chill Music“ dovanojo šviesios, relaksuojančios muzikos, kuri skambėjo fone. Laimės apyrankes pasigamino vaikai, jaunuoliai, moterys, net kelios viešnios iš Ispanijos. Bulvare jaunuoliai užklijavo į praeivių atlapus 120 laimės lipdukų.

Nuoširdžiai dėkojame “Presto” šeimininkei Laimai Mikelėnienei už plačiai atvertas ne tik kavinės duris, bet ir širdį. Visą dieną čia klestėjo Laimės potyris, dovanos, juokas… Ačiū Jolantai Chlevickienei už šaunią iniciatyvą ir atvirą kvietimą tokią dieną švęsti Šiauliuose! Tegul ši diena grįžta kasmet į mūsų miestą, ir Šiauliuose tegyvena vis daugiau laimingesnių žmonių, kurie su šypsena veide oriai ištarsime – mes esame laimingi ir linksmi Šiauliai!

Juk linksma širdis gydo kaip vaistai… (Šventasis Raštas, Patarlių 17, 22)

Pastorė Anželika Krikštaponienė

[gs-fb-comments]