Nauja pažintis su pastoriumi Pietro Evangelista

2018 12 gruodžio

Šį sekmadienį bažnyčioje viešės ir pamokslaus pastorius iš Italijos Pietro Evangelista. Jis atvyksta kartu su žmona Sandra Ciccone.
Visus mielai kviečiame!
Po pamaldų kava / arbata.

Pastorius Pietro Evangelista gimė 1959 m. liepos 30 d., mažame Kampobaso miestelyje, esančiame centrinėje Italijoje. Paliktas mamos pirmosiomis savo gyvenimo dienomis buvo atiduotas į vaikų namus, esančius netoli Peskaros.

22 mėnesių Pietro įsivaikino tikinčiųjų evangelikų pora, kurie jam davė savo pavardę Evangelista ir jį mokė Biblijos ir Dievo Žodžio pagrindų.

Dešimties metų jis turėjo savo pirmąją antgamtinę patirtį, kai susapnavo Jėzų grįžtantį pasiimti savo Bažnyčios. Pietro, išsigandęs, kad bus paliktas žemėje, maldavo Viešpaties, jog jį pasiimtų su Savimi. Jėzus jam nusišypsojo ir pakėlęs rankas pasakė, kad vieną dieną jį pasiims į dangų. Džiaugsmas ir ramybės jausmas po šio susitikimo su Jėzumi jam įsiminė iki šiandien.

16 metų amžiaus, po dvasinės krizės laikotarpio, vienoje konferencijoje, kurioje vyko įvairūs išgydymo stebuklai, Pietro patikėjo Jėzumi, kaip savo asmeniniu Gelbėtoju.

18 metų, vienos maldos susirinkimo metu, Viešpats parodė Pietrui viziją, kurioje jis pamatė vienas prie kito grandinėmis surakintus žmones su baltomis, krauju suteptomis, tunikomis dėl kalėjimo prižiūrėtojų plakimo. Vizijoje jis išgirdo balsą, kuris jam pasakė “Pietro, išlaisvink juos!”. “Kaip, Viešpatie?”, – paklausė Pietro. “Pamokslaudamas mano Žodį”, – atsakė Viešpats.

Jo pastorius paaiškino jam, kad tai buvo Viešpaties kvietimas į tarnystę.

Vėliau Pietro įvairiais būdais tarnavo savo vietinėje bažnyčioje, taip pat paaugliams, mokydamas sekmadieninėje mokykloje. Greitu laiku jis pradėjo pamokslauti ir įstojo į Biblijos mokyklą. 1981 m. Pietro pradėjo naują tarnystę savo namuose su penkiais žmonėmis. Grupelė metams bėgant, užaugo ir tapo bažnyčia. Dabar bažnyčia vadinasi “Centro Cristiano Il Buon Samaritano” (Gerojo Samariečio krikščioniškas centras). Ilgainiui išryškėjo pastoriaus apaštalinė tarnystė, kuri paskatino Pietro Evangelistą steigti kitas bažnyčias įvairiose šalies vietose su skirtingų tautybių tikinčiaisiais.

2000 metais Pietro Evangelista įkūrė krikščionišką leidyklą, dabar vadinamą “EVANGELISTA MEDIA & CONSULTING”, kuri per šiuos metus išleido kelis šimtus pavadinimų knygų, parašytų autorių iš viso pasaulio, anglų ir kitomis kalbomis.

Pietro Evangelisto tarnystei būdingas paprastas, bet gilus Dievo žodžio pamokslavimas, kartu su pranašiškomis įžvalgomis ir kitomis Šventosios Dvasios dovanų apraiškomis.

Pietro Evangelista ir Sandra Ciccone susituokę 32 metus ir užaugino du sūnūs, Joshua ir Valerio, kurio žmona Mihaela prieš mėnesį susilaukė sūnaus Alessandro.

[gs-fb-comments]