Praėjusios veiklos atgarsiai

2018 25 rugpjūčio

Jau antri metai vaikų klubas ,,Galimybių sala“ sukvietė vaikus įdomiai ir prasmingai veiklai. Šiais metais rugpjūčio 15-17 dienomis Šiaulių miesto mažiesiems buvo organizuotas projektas ,,Tas saldus žodis Laisvė“, kurio metu paminėjome Lietuvos šimtmetį. Iš viso projekte sudalyvavo daugiau nei 20 įvairaus amžiaus vaikų.

Ekskursijoje po Šiaulių miestą, vaikai išgirdo savo miesto istoriją, prisilietė prie skaudžių istorinių momentų, pasigamino pilietiškumo apyrankes, žaisdami aktyviai dalyvavo edukaciniuose žaidimuose. Kitą dieną aplankė seniausią Lietuvoje saldainių fabriką ,,Rūtą“. Šokolado muziejuje, sužinojome seną ir labai įdomią šokolado istoriją, išmėgino savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus. Projektą apvainikavo linksmasis protų mūšis ,,Tas saldus žodis laisvė“, judrūs ir linksmi žaidimai, bendravimas.

Projekto metu patyrėme daug šiltų ir gerų emocijų, užmezgėme draugiškus santykius su vaikais. Džiugu stebėti žingeidžius, atvirus ir pilietiškus savo miesto istoriją besidominčius jaunuosius Šiauliečius.

Gyvenimo sparnai info

[gs-fb-comments]