[vc_row][vc_column width=”1/1″]Žiema jau praėjo <…> gėlės jau pasirodė žemėje; atėjo giedojimo metas ir balandžiai girdimi krašte. <…> Pumpurai sprogsta… žydi ir kvepia. Kelkis… ir ateik!
(Gg 2, 11-13)

Balandis pražysta pirmaisiais pavasariniais žiedais, pridengdamas nueinančios žiemos gamtos nykumą. Panašiai bažnyčioje pradeda skleistis naujos kūrybinės iniciatyvos.

Balandžio 8 d. 18 val. bažnyčios studentai kartu su Agapės misijos komanda rengs evangelizacinį renginį Šiaulių universitete. Melskimės, kad Dievas išlietų savo malonę ir laimintų jaunimą. Taip pat maldoje nepamirškime paties universiteto likimo klausimo, jog dėl demografinių ir ekonominių priežasčių miestas neprarastų aukštosios akademinės įstaigos.

Balandžio 13 d. 18.15 val. pradedame sielovados susitikimų ciklą Moters sielos žaizdos ir galios, kurį ves tarptautinio LCC universiteto dėstytoja, sielovadininkė Gražina Bielousova. Pirmoji tema skirta pažvelgti iš arčiau į moters savivertę, kuri gali žydėti, kaip gėlė sielos sode, džiugindama Viešpatį ir kitus, arba būti nuskinta, apvytusi. Susitikimas vyks Polifonijos didžiojoje salėje.

Šiuo metu yra derinama socialinės tarnystės kryptis bažnyčioje. Buriama komanda, atrandami tarnystės laukai. Kviečiu maldoje palaikyti šią sritį, jog galėtume atliepti tam tikrų žmonių poreikius mieste ir nestokotume įvairiopų resursų.

Na, o bažnyčioje šį mėnesį meldžiamės už bažnyčios tarnautojus, kad jie būtų stiprūs savo darbuose ir tarnystės laukuose.

Kelkis, bažnyčia, ateik pas Savo Viešpatį šlovindama, melsdamasi ir ieškodama Jo veido. 🙂
Pastorė Anželika[/vc_column][/vc_row]