Vakar, balandžio 19 d., Šiauliuose Lauryno Kičeinos namuose pradėjo veikti mūsų bažnyčios dar viena Biblijos studijų grupelė anglų kalba – English – Lithuanian Bible study group. Jos vadovas Amerikos lietuvis Laurynas (Larry) Kičeina, tarnavęs JAV kariuomenėje ir ilgus metus dirbęs Valstijų policijoje, dingusių vaikų ir žmonių paieškos ir tyrimų skyriuje. Šiuo metu Laurynas su žmona Andromeda gyvena Šiauliuose. Jis yra organizacijų International cops for Christ ir Christian Law Enforcement Foundation įkūrėjas, taip pat International Police Association (Tarptautinės Policininkų Asociacijos) sekretorius Lietuvai, Latvijai, Estijai, Armėnijai ir Kazachstanui.

Grupelės tikslas – Biblijos studijų aplinkoje lavinti anglų kalbos įgūdžius, užmegzti ir gilinti draugiškus santykius, puoselėti tarpkultūrinį bendravimą bei liudyti Evangeliją savo gyvenimu. Pirmame susitikime dalyvavo 15 žmonių, nagrinėjo temą Day after Cross, po to drauge vaišinosi užkandžiais, dalinosi savo mintimis… Taip pat susirinkę sukūrė ir savo Facebook’o grupę, kurioje ketina aktyviai bendrauti 🙂

Kaip gera ir malonu, kai broliai / sesės vienybėje gyvena!.. Tenai palaiminimą ir gyvenimą amžiną Viešpats teikia! (Ps 133, 1, 3b)