[vc_row][vc_column width=”1/1″]Jūsų širdyje teviešpatauja Dievo ramybė, į kurią esate pašaukti viename kūne, Ir būkite dėkingi.
(Kol 3, 15)

Mano mieli broliai ir sesės, noriu visiems padėkoti už šaunų, aktyvų ir visokeriopai paslaugų dalyvavimą bažnyčios išvykoje bei tikėjimo palaikymą tiems iš mūsų, kurie apsisprendė krikštytis. Birželio 28 d. išvykoje dalyvavo gausus mūsų bendruomenės tikinčiųjų būrys, vyriausia dalyvė – sesė Aleksandra ( 85 metai), jauniausia – Ema (2,7 metai). Buvo pakrikštyti 9 žmonės. Sveikiname juos!

Nuoširdžiai dėkojame Dariui ir Jolantai Plungėms bei jų vadovaujamai namų grupelei. Jūs puikiai suorganizavote išvakarėse jaunimo žygį dviračiais (Darius Plungė), taip pat bendruomenės atvykimą į išvykos vietą (Andrius Daujotas). Paruošėte pramoginę programą, sukūrėte nuostabų “Meilės taką” sutuoktiniams aplink Juodlės ežerą (Kristina ir Mindaugas Žičkai, Jūratė Jukštienė, Jolanta Plungienė). Visi esame dėkingi Večiaslavui Grigojavui už gardų šiupinį, išvirtą ant laužo ir kiekvienam tikinčiajam už puikią nuotaiką, šiltas emocijas ir draugiškumo pliūpsnį.

Ypatingai dėkojame Viešpačiui Kristui už begalinę Jo malonę mums visiems. Ji palytėjo mūsų širdis vasarinės gamtos prieglobstyje broliška bei seseriška atmosfera.

Nuoširdžiausi linkėjimai, pastorė Anželika 🙂 [/vc_column][/vc_row]