[vc_row][vc_column width=”1/1″]Spalio 18 d. nuo 10 iki 18 val. Šiauliuose vyko seminaras „Biblinis požiūris į pinigus“. Jį organizavo Šiaulių bažnyčia „Tiesos žodis“. Keturių dalių seminaro pranešėja – pedagogė, Tarptautinio indukcinio Biblijos instituto dėstytoja iš Ukrainos – Natalija Platova. Į seminarą atvyko daugiau nei devyniasdešimt klausytojų iš 13 vietovių: Šiaulių, Klaipėdos, Alytaus, Kėdainių, Radviliškio, Kuršėnų, Pasvalio, Jurbarko, Tauragės, Naujosios Akmenės, Mažeikių rajono, Šilalės rajono bei Ukrainos – Rovno miesto. Seminaro temos: „Dievas – visa ko šaltinis“, „Dievas ieško davėjo, pasiaukojančios širdies“, „Tikinčiojo žmogaus požiūris į pinigus“, „Tikinčiųjų prioritetai“. Štai dalyvavusiųjų mintys po seminaro. Jos atspindi, kokį poveikį turėjo nagrinėjamas Dievo žodis žmonių širdims.

Giliai sujaudino ir seminaro dalyvių dosnumas. Pabaigoje rinkome aukas paremti instituto misiją Ukrainos karo nuniokotoje teritorijoje. Buvo paaukota daugiau nei 3 tūkst. litų. Viešpatie, gelbėk Ukrainos žmones bei suteik jėgų drąsiai darbuotis Tavo tarnams!

——————–

Pamokslauta žinia nė kiek nepanašėjo į seniau girdėtas „gerovės evangelijas“, kurios mokė kaip „tikėjimas gali padaryti mus turtingus“, tarsi tikėjimas būtų vartojimo religija, kuri išpildo ego aistras. Mane sujaudino žinia, kurią girdėjau šiandien, nes ji iš esmės kvietė pasišvęsti Kristui. Pinigų tema Biblijoje glaudžiai siejasi su atsidavimu Dievui, pašvęstu gyvenimu Kūrėjui ir Atpirkėjui, net su atgaila. Juk, kai mus pasiekia Kristaus meilė, širdis aukojasi Jam kartu su tuo, ką turime. Tai mintys, kurios neglosto savimylos ir nepataikauja kūniškumui, bet verčia pasverti savo kasdienio gyvenimo ir tarnavimo vertybes. Seminaras buvo tarsi stipraus vėjo gūsio įsiveržimas į mūsų „ramų užutekį“. Ar jis sujudins vidinius vandenis?..Nuoširdžiai dėkoju Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis“ tarnautojų komandai, kurie gražiai, jaukiai ir stropiai atliko visokį patarnavimą seminare. Ačiū, Jums, brangieji! (Šiauliai, Anželika, 45 m.)

Labai patiko, kad seminaro metu tiek daug remiamasi Dievo žodžiu. (Šiauliai, Audronė, 40 m.)

Paaiškino Biblijos vietas, kurios man kėlė kai kurių klausimų. Būtinai papasakosiu apie seminarą savo darbuotojams, kurių turiu apie 30. Tiesiog pabandysiu perduoti tiems, kurie norės tai priimti. (verslininkė)

Patiko. Šauni, atvira mokytoja. Puikiai suorganizuotas seminaras. (Šiauliai, Rolandas, 41 m.)

Labai sotus, stiprus žodis, koreguojantis širdies nuostatas. Jaučiausi taip, lyg mano tikėjimo laivas girgždėdamas suktųsi teisinga kryptimi. Nelengva buvo klausyti, nes buvo taisomos neteisingos širdies nuostatos. Šia žinia pasidalinsiu savo namų grupelėje. (Šiauliai, Liana, 52 m.)

Labai nuostabios pamokos, daug įžvalgų iš Dievo žodžio. Patyriau daug gero širdy, apsišvietė gyvenimiškos situacijos. (Viekšniai, Renata, 43 m.)

Labai ačiū. Esu dėkinga Dievui už galimybę klausyti Jo žodžio ir meldžiu, kad tai taptų gyva mano gyvenime. Išgirdau daug paaiškinimų, kurie man buvo neaiškūs Dievo žodyje. (Kuršėnai, Alma, 50 m.)

Labai patiko šis seminaras. Įdomus ir naudingas toks Biblijos nagrinėjimo būdas. Norėčiau pasidalinti šia žinia su savo vyru. (Šiauliai, Eugenija, 41 m.)

Puikus seminaras ne tik apie pinigus, čia buvo išsakyta krikščionybės esmė. Gilinsimės toliau į šias temas, manau, namų grupelėje, nes norėtųsi dar atidžiau ir ilgiau pamąstyti. (Šiauliai, Jolanta, 46 m.)

Keičiantis mąstymą ir pasaulėžiūrą mokymas. Davė gilesnį Dievo pažinimą ir sustiprino tikėjimą. Pasidalinsiu tuo su kitais žmonėmis. (Klaipėda, Mindaugas, 36 m.)

Labai naudingas seminaras, nes rodo kaip pinigais gali tarnauti Viešpačiui, atvėrė teisingą požiūrį į turtus. Buvo naudinga dalyvauti ir stebėti, kurioje vietoje šiandien yra širdis klausomo žodžio atžvilgiu. (Jurbarkas, Džiuginta, 43 m.)

Labai patiko, norėčiau būti šio tęstinio darbo dalimi, tiek pasakoti kitiems, tiek remti tokį tarnavimą. (Kėdainiai, Saulius, 40 m.)

Teisinga ir naudinga medžiaga, kuri apšviečia tamsiąsias mūsų gyvenimo vietas Dievo žodžio tiesoje. Norėtųsi studijuoti ją lėčiau ir ilgiau. (Šiauliai, Jūratė, 39 m.)

Šaunu. Gyvenimo maratone užsimiršti, kad esi krikščionis ir Jėzaus mokinys. Man seminaras labai patiko. Kiek sugebėsiu, pasidalinsiu žinia su dukromis. (Raseinių r., Gintaras, 49 m.)

Man buvo aktualu. Viduje atvėrė pamatymą, kaip vis tik yra su mano požiūriu, nuostatomis į pinigus Dievo šviesoje. Pasakyčiau, kad dar supratimas skiriasi. Norėčiau apie tai kalbėti bažnyčiai. (Alytus, Zita, 50 m.)

Puikus seminaras. Manau, kad tai puiki priemonė plėsti Evangelijos šviesą mūsų tautoje. (Raviliškis, Nerijus, 44 m.)

Puikus paskatinimas apsispręsti tarnauti Jam visu tuo, kas esu ir ką turiu. Tuščia gyventi sau. Pilnakraujis gyvenimas mylint artimą. Perduosiu šią žinią kaliniams ir grupei žmonių, atliekančių bausmę. (Alytus, Nerijus, 46 m.)

Labai geras seminaras, pasikeitė požiūris į pinigus. Ačiū N. Platovai, kuri pasėjo grūdą širdyje. Noriu tai priimti ir naudoti savo gyvenime. (Šiauliai, Jolanta, 46 m.)

Tokiame seminare lankiausi pirmą kartą. Iš pradžių buvo keista, bet taip pat labai malonu girdėti nuoširdų seminarą. Jau po pirmos pertraukos pradėjau viską suprasti ir man, iš tiesų, labai patiko šis seminaras. (Pasvalio raj., Sandra, 37 m.)

Puikus seminaras! Praplėtė supratimą, užtvirtino tai, ką Dievas jau buvo iškėlęs. Atgaivino tai, ką velnias jau buvo pavogęs. Privertė daug ką permąstyti. Padrąsino labiau pasitikėti Visagaliu Dievu, kuris manimi rūpinasi. Šlovė Viešpačiui už pamokas ir žmones, per kuriuos išlieja savo malonę! (Kuršėnai, Aldona)

Rūta Tumulienė

[icon_with_text icon=”e650″ title=”Pasiklausykite seminaro garso įrašo”][/icon_with_text]

[/vc_column][/vc_row]