[vc_row][vc_column width=”1/1″]Rugpjūčio 31 d., paskutinę vasaros dieną, sekmadienį, Šiaulių bažnyčia Tiesos žodis rinkosi į šeimos tarnavimą. Tačiau visai ne į tradicinę susirinkimų vietą Polifonijos salėje, o vėl prie Juodlės ežero – į po birželio mėnesio bažnyčios išvykos pamėgtą vietą.

Vykome prie ežero ne vien pasidžiaugti gamta, pabendrauti susitikus po atostogų, bet ir dėl vandens krikšto, kuriam apsisprendę buvo net šeši jaunuoliai. Šia proga po lietingos ir vėsokos savaitės Viešpats padovanojo puikią, giedrą dieną.

Šlovinome Dievą, klausėmės pastorės Anželikos pamokslo iš Apaštalų darbų knygos apie Lidijos bei jos namiškių tikėjimo vaisius, laiminome, meldėmės už jaunimą ir vaikus. O tuomet – vandens krikštas! Neišsigando mūsų jaunuoliai šalto vandens, bet su džiaugsmu patvirtino savo ankstesnį apsisprendimą sekti Jėzumi. Gera patirti Dievo veikimą, kai matai, kaip Jis šaukia į savo karalystę ir jaunąją kartą…

Vėliau pietavome prie bendro stalo, virėme ant laužo daržovių troškinį, žaidėme tinklinį ir kitus žaidimus. Bažnyčios moterys negalėjo ramiai pabūti, kol neprisirinko grybų, kurių gerokai pažėrė šiais metais artėjantis ruduo. Be to dar jos susiorganizavo mainus – dalinosi atsivežtais geros kokybės drabužiais ir avalyne, kurie jau nebereikalingi, bet dar tinkami dėvėti ir avėti.

Palinkėję visiems geros mokslo metų pradžios, su dėkingomis širdimi skirstėmės namo.

Jolanta Plungienė

[/vc_column][/vc_row]