[vc_row][vc_column width=”1/1″]Rugsėjo 13 d. prasideda nauji mūsų bažnyčios vaikų sekmadienio Biblijos mokyklos mokslo metai.

Tikslas

Vaikų sekmadienio Biblijos mokykla (VSBM) yra bažnyčios tarnavimo dalis, padedanti Viešpačiui Jėzui pasiekti mažutėlius (Lk 18, 16). Čia vaikai, jiems suprantamu būdu, mokomi pažinti savo Kūrėją, pamilti Šventąjį Raštą, suvokti Dievo Karalystės tikrumą ir gyventi pagal jos tvarką.

Mokymosi pagrindas yra Biblija ir krikščioniškos mokymo programos vaikų sekmadienio Biblijos mokykloms. Šių mokslo metų pamokėlių tema „Jėzaus žodžiai ir darbai“.

Priėmimas

Į vaikų sekmadienio Biblijos mokyklą priimami vaikai nuo 2 iki 12 metų, kurių tėveliai lanko Šiaulių bažnyčią „Tiesos žodis“ arba sutinka, kad vaikas ją lankytų.
Naujokų tėvelius prašome užpildyti prašymą anketą kiekvienam vaikui atskirai.

Pamokų tvarka

VSBM pamokos vyksta sekmadienio susirinkimų metu susirinkimo vedančiajam pranešus apie tai, kad vaikučiai gali eiti į mokyklėlę (dažniausiai po 2 giesmių).
Pamokose vaikui privaloma turėti atsigerti, užkąsti, o 1-6 klasių mokiniams dar reikia atsinešti ir Bibliją.

Mokytojai

Vaikų sekmadienio mokyklėlėje tarnauja savanoriai mokytojai. Daugelis jų turi ilgą darbo tarnystės vaikams patirtį. Džiugu, kad į savanorių būrį įsilieja jaunuoliai ir paaugliai.

Šiais metais vaikų sekmadienio Biblijos mokykloje savanoriauti pasiryžę: Jolanta Plungienė, Jūratė Termenienė, Kristina Žičkienė, Vilma Gabalienė, Jurgita Žinevičienė, Jolanta Gricienė, Audronė Grigorjevienė, Gitana Petronaitienė, Laima Kaminskienė, Rasa, Orentas, Saliamonas, Gustas, Džiugas, Linutė, Eva.

Kvietimas

  • Labai kviečiame prisijungti prie tarnaujančių vaikams! Kiekvienas pagalbininkas yra visuomet reikalingas ir laukiamas.
  • Iškilus klausimams kreipkitės į VSBM vadovę Rasą Mardosaitę. Mob. tel.: 8682 93610. El. paštas: rasa.mardosaite@gmail.com

[/vc_column][/vc_row]