Naujas muzikinių maldų albumas

2022 7 lapkričio | Įvykiai

MIELAI KVIEČIAME SUSIPAŽINTI su muzikinių maldų kūrėja ir atlikėja LAURA KRIVELIENE, bei jos pirmu muzikiniu maldų albumu DIENĄ IR NAKTĮ, kuris dvelkia širdies maldos jautrumu bei Dievo artumo pajauta. 😇🧡🙏

Lauros žodžiais apie save ir savo kūrybą:

“Kalbant apie mano kūrybą, tai ji tokia savaime išsprūdusi iš širdies Viešpaties ieškojimo valandą, ir tiek. 🙂

Esu baigusi Vilniaus M.K. Čiurlionio menų gimnaziją, fortepijono specialybę, bet pianiste netapau, nuėjau filologijos keliu, o muzika buvo natūrali mano gyvenimo dalis nuo pat gimimo – močiutė ir tėtis buvo operos solistai, mama – fortepijono mokytoja.

Nuo įtikėjimo momento (1992 m., tada man buvo 16 m.) šlovinimas buvo tai, kam supratau, jog buvau sukurta… Tikėjimo Žodyje Vilniuje teko įsilieti į šlovinimo tarnavimą, bet neilgam. Šio mano albumo muzikinės maldos ir buvo parašytos tuo laikotarpiu 2008-2010 m.

Po to sekė ilga ilga dykuma ir tylos metai. Bet einant per tą dykumą – mažais žingsneliais – vyko ir albumo įrašinėjimo procesas. Nekart norėjosi sustoti ir nuleisti rankas. Niekaip negalėjau suprasti, ar visos tos kliūtys pakeliui – dėl to, kad Viešpats nelaimina, ar dėl to, kad priešas priešinasi… Stovėdama įrašų studijoje ir dainuodama jausdavausi tarsi panirusi į Jo artumo ir malonės debesį, bet po to susirgdavau, prarasdavau balsą, ir taip metų metais… Dažnai viduje jausdavausi kaip užrakinta.

Na, bet šį pavasarį abu su prodiuseriu tuo pat metu, vienas su kitu nekalbėję ir nesimatę gerus 5 metus, pajutome gyvą postūmį grįžti ir pabaigti, ką pradėjome. Man tai buvo kaip ženklas. 🙂
Žodžiu, ši muzika gavosi palaikyta – tikiuosi, kaip geras vynas…”

Jei Jums patiko muzikinių maldų albumas ir norėtumėte jį padovanoti artimiesiems, kuriems reikia švelnaus Dievo palytėjimo, susisiekite su mumis arba tiesiogiai su autore Laura Kriveliene.
🌹💝🌹

Galite paklausyti vieną muzikinę maldą, kuri yra patalpinta autorės YouTubės kanale.

[manual_related_posts]
[Fancy_Facebook_Comments]