[vc_row][vc_column width=”1/1″]Visada džiaukitės, be paliovos melskitės! Už viską dėkokite… (1 Tes 5, 16 – 18)

Antai, apaštalas Paulius ragina tikinčiuosius gyventi visavertišką bendruomeninį gyvenimą džiaugsme, maldoje ir dėkingume.
Džiaugsmas kelia tikinčiųjų ūpą, skatina pasitikėjimą Dievu nepriklausomai nuo aplinkybių. Tikėjimas trykšta optimizmo dvasia, kurią geriausiai kursto bendruomeninis gyvenimas. Tuo tarpu dėkingumas – tai Dievo ir žmogaus vertinimas.
Galiausiai, nuolatinė malda leidžia visa širdimi šlietis prie Dievo, bendrauti su Juo, atrasti Jį kaip giluminį paramos šaltinį visais laikais. Todėl mūsų bažnyčios tinklapio erdvėje nusprendėme atidaryti MALDOS LANGĄ, kur bet kuriuo paros metu kiekvienas gali išsakyti savo prašymą, užtarimą, padėką Dievui, o bažnyčios tikintieji melsis, gavę pranešimą. Maldos langas – puiki galimybė anonimiškai internetinėje erdvėje išsakyti didžiausią skausmą, abejonę, ar poreikį bei žinoti, kad savo situacijoje esi ne vienas. Būtinai bus, kas už tave meldžiasi. Drąsiai naudokitės šia galimybe ir nelikite vienas.
Meilė ir draugystė negali augti, jei negalime daugiau dėl jų paaukoti (Antonijus Surožietis).

Su meile, pastorė Anželika

P.S. Taip pat noriu paminėti, kad mūsų internetinėje svetainėje sukurta nauja kategorija: “Vaizdo įrašai”.[/vc_column][/vc_row]