[vc_row][vc_column width=”1/1″]Vasario 12 d. 17. 30 val. Šiaulių nedidelio tiražo spaustuvėje “Bruknė” (Vilniaus g. 112) įvyko fotografo Gintauto Tumulio (Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis“ vyresniojo) fotografijų parodos atidarymas “Žiemos juvelyrika”. Parodoje galima pamatyti 12 – ka paveikslų su tūkstančius kartų išdidintomis snaigėmis. Fotografas Gintautas į atidarymą atėjusiems bičiuliams papasakojo, kaip gimė sumanymas tokią parodą surengti, dėkojo spaustuvės darbuotojams – pagrindiniams parodos organizatoriams, dalinosi miniatiūrinių snaigių fotografavimo įspūdžiais ir kokios mintys aplankė stebint, tyrinėjant šį dangaus kritulio ir šalčio darinį.

Parodos organizatoriai dėkojo fotografui už bendradarbiavimą, išleido knygą “Įkvėpimo akimirkoms” su Ramutės Skučaitės eilėraščiu “Truputis tylos” ir kvietė parodos lankytojus parašyti po atsiliepimą. Visus šiauliečius kviečiame aplankyti parodą, o kitiems siūlome paskaityti atsiliepimus. Jie padės jums suprasti, kokius pojūčius sukėlė fotografo užfiksuoti vaizdai:

“Atėjo Gintas į “Bruknę” ir parodė… snaigę. Toookią, kokios nebuvom matę, tokią, kokios daugiau jau nebebus. Ji sustingusi liko Ginto nuotraukose. Mes norėjome, kad visi ją pamatytų!”
Bruknės.

“Ačiū tau, kad privertei mane sustoti.”
Deividas Koncius

“… jautrumo, subtilumo, gėrio, žmogiškumo visame kame, nuo * iki :). Tavo darbai gražėja su kiekvienu fotoaparato mygtuko spragtelėjimu. Sėkmės! Džiaugiuosi, kad kažkas kažkada leido ir suteikė progą Tave pažinti :). Linkėjimai visai tavo šeimai :)”
Kolegė Jūratė

“Stebuklas yra tai, ko nesuprantu. Išvydus tavo snaiges, išvydus tavo nuostabias snaiges, pirmas klausimas – kaip įmanoma tai padaryti? ESU NUSTEBUSI, SUŽAVĖTA, ESU LAIMINGA MATYDAMA TAI! TAI – STEBUKLAS!”
Tavo draugė Jūratė Jukštienė

“Gintuk, ačiū už atgaivos akimirką ir apreiškimą, kad gyvenimo džiaugsmui reikia tiek nedaug – atmerkt akis, stabtelėti, nusižeminti bei atverti širdį.”
Rasa

“Gintai, labai ačiū už tokį nuostabų renginį, nuotaiką ir kūrybą. Tavo žvilgsnis išskirtinis – dėkingas, jaukus ir jautrus. Linkiu, kad kūryba, kylanti iš širdies, džiugintų, gydytų ir laimintų kitus. Gyvenimas yra gražus!!!”
Anželika K.

“Ačiū už šventę. Nesustok.”
Jolanta P.

“Puiku, Gintai! Tikrai žemiškai juvelyrikai dar toli. Dievas talentingesnis, bet visada galima ir reikia siekti. Sėkmės!”
Juvelyras Dainius

“Gintai! Labai labai jautru, trapu, gražu ir profesionalu.”
Nuoširdžiai – Gitana Kaltanienė

* Paroda bus eksponuojama iki kovo 12 d.

[/vc_column][/vc_row]