Pirmoji mūsų kelionė į Upsalos bažnyčią “Gyvenimo žodis”

2021 27 sausio | Bažnyčios 30-metis, Fotoreportažai, Įvykiai

PIRMOJI MŪSŲ KELIONĖ Į UPSALOS BAŽNYČIĄ “GYVENIMO ŽODIS”, 1991 m. birželio pabaigoje, kelionė keltu, evangelizacijos fragmentai Upsalos mieste (Švedija).
(Nuotraukos Gintauto Tumulio)📷🎞🧡
***
1991 m. birželio pabaigoje, kelios bažnyčios (Vilniaus “Tikėjimo žodžio, Klaipėdos “Meilės žodžio”, Šiaulių “Tiesos žodžio”) organizavome bendrą tarnautojų kelionę į bažnyčios “Gyvenimo žodis” tarptautinę konferenciją Upsaloje (Švedija). Lietuvaičių grupė vyko į Švediją keltu “Iljičius” iš Peterburgo.

90-ųjų pradžioje švedų tikintieji daug įdėjo savo vidinių, moralinių pastangų ir pasiaukojimo stiprindami posovietinių tautų tikinčiųjų tikėjimą, bažnytinių tarnysčių statymą, drąsino jau esamus pastorius ir bažnyčias. Iš Upsalos tikinčiųjų sėmėmės misionieriškos ir evangelizavimo drąsos, pastoracinės patirties, tikinčiųjų maršo idėjų bei gyvenimo demokratinėje visuomenėje. Tą kartą šiauliečių tarnautojų grupė (pastorė Anželika ir jos mama Liudmila, administratorius Aidas, pamokslininkas Gintautas, šlovinimo vadovė Rūta, vaikų tarnystės vadovė Vitalija) į Upsalą vyko pirmą kartą. Visa lietuvaičių grupė sudalyvavo ne tik konferencijoje, bet ir didelėje tikinčiųjų, visų konferencijos dalyvių, eisenoje – evangelizacijoje Upsalos mieste. Ją organizavo “Gyvenimo žodžio” bažnyčia. Buvo įspūdinga tarptautinė patirtis.
(Ištrauka iš pastorės Anželikos apybraižos, https://ibaznycia.lt/dvasios-uzdegti-1989-1991-metai/)

[manual_related_posts]
[Fancy_Facebook_Comments]