[vc_row][vc_column width=”1/1″]Spalio 24 d. Šiauliuose vyko ieškauDievo.lt savanorių sielovadininkų seminaras-mokymai, kurioje dalyvavo 46 dalyviai iš visos Lietuvos. Mokymus organizavo ieškauDievo.lt taryba kartu su Šiaulių bažnyčia „Tiesos žodis“.

Tarpdenominacinės tarnystės ieškauDievo.lt vizija yra suteikti galimybę kiekvienam lietuviškai suprantančiam interneto vartotojui lengvai atrasti Evangeliją, pažinti Kristų, augti Jame ir perduoti Evangeliją kitiems.

Programa „Ieškau Dievo“ buvo pradėta 2005 metais Prancūzijoje ir yra tarptautinio Jesus.net projekto dalyvė. Šiuo metu ji yra išversta į daugiau nei 40 kalbų ir yra pasiekusi dešimtis milijonų žmonių. Paleidus lietuvišką svetainę ieškauDievo.lt, per devynis mėnesius ją aplankė virš 63 tūkstančių unikalių interneto lankytojų, beveik 5000 lankytojų meldėsi atgailos malda, o 395 – užpildė bendravimo anketą su sielovadininkais. Šios nuotolinės programos sielovadininkai su pašnekovu bendrauja klausimų forma ir taip jam padeda pačiam atrasti būdą spręsti savo problemą. Šiuo metu šioje nuotolinėje sielovadininkų tarnystėje savanoriauja 25 tikintieji, gyvenantys skirtinguose miestuose ir lankantys skirtingas krikščioniškas bendruomenes.

[image width=”400″ src=”https://ibaznycia.lt/wp-content/uploads/2015/10/Seminaras2-compressor.jpg” style=”style-4″ position=”left” lightbox=”1″]Sielovadininko tarnystė yra sunkus ir atsakingas darbas. Žinia apie Dievą niekada nesikeičia, tačiau keičiasi žinios nešėjai ir priėmėjai. Keičiasi skelbimo metodas, nes šiuolaikinis žmogus pats nori modeliuoti ir valdyti savo religiją. Todėl tikėjimo negalime primesti ar įteigti, bet klausimų ir nuoširdaus bendravimo forma leisti žmogui pačiam atrasti tiesą Kristuje, – kalbėjo Agnė Baniulė, projekte atsakinga už darbą su sielovadininkais.

Augantis sielovadinikų poreikis ir paskatino ieškauDievo.lt tarnystės vadovus surengti seminarą ir sudaryti dalyviams progą prisijungti prie jos. Seminaro metu kalbėjo ieškauDievo.lt komandos-tarybos nariai: Renata, Agnė, Alius, Robertas, Tadas.

Sielovadininkų konferencijos dalyviai buvo supažindinti su pagrindiniais klausimais grįstos ugdomosios sielovados principais, grupelėse atliko praktines užduotis. Renginio pabaigoje tikintieji turėjo galimybę užpildyti sielovadininko anketas ir taip prisijungti prie ieškauDievo.lt savanorių sielovadininkų būrio.

Rasa Mardosaitė[/vc_column][/vc_row]