[vc_row][vc_column width=”1/1″]Sausio 13 d. (trečiadienį) 18 val.
Polifonijos didžiojoje salėje (Aušros al. 15)
Viešės „Foothill“ bažnyčios pastorius iš JAV Chris Lewis.

Tema: Kaip šeimoje vaikams perduoti krikščioniškas vertybes
Susirinkimas bus aktualus ir tėvams, ir tarnautojams, ir seneliams, ir jauniems.

Jaunimą po bendro šlovinimo, pakviesime į mažąją salytę pasikalbėti su Chriso dukra Berkeley (16 metų) prie arbatos apie bendrą jūsų, naujos kartos, tikėjimą Kristuje.
Tema: Bendras tikėjimas Kristuje. Kokie iškyla iššūkiai jaunuoliams šiame kelyje?

 

Apie svečią

[image width=”288″ src=”https://ibaznycia.lt/wp-content/uploads/2016/01/lewis.jpg” style=”style-4″ position=”left”]Chrisas vedęs Michellę, augina 4 vaikus: Gabbie (21 m.), Tuckerį (19 m.), Berkeley (16 m.) ir Gracie (13 m.). Baigęs koledžą, mokėsi Minesotos universiteto Teisės mokykloje, kur įgijo teisės mokslų daktaro laipsnį. Vėliau 5, 5 m. užsiėmė advokato praktiką Kanzas Sityje, Misūrio valst., JAV, kol Dievas pašaukė jį į tarnystę. 1999 m. su visa šeima persikėlė į Dalasą, Teksaso valst., kur mokėsi Dallaso teologijos seminarijoje ir 2003 metais įgijo teologijos magistro laipsnį.

2006 metais tapo vyresniuoju pastoriumi „Foothill“ bažnyčioje Glendora mieste, Kalifornijoje. Bažnyčia ten gyvuoja jau apie 80 metų. Kai Chrisas atvyko, ji buvo bemirštanti, tačiau joje dar buvo likę ištikimų narių, kurie kelerius metus meldė Dievo leisti jiems ir vėl būti vaisingiems. Iš Dievo malonės ši bažnyčia išaugo nuo maždaug 140 narių 2006 metais iki maždaug 1000 narių šiandien. 751 žmogus atsiliepė į Evangelijos žinią ir 350 žmonių buvo pakrikštyti. Bažnyčia dabar aktyviai įsitraukusi į vietines ir tarptautines misijas, turi klestinčių namų grupelių tinklą, jaunimo, vaikų ir garbinimo tarnavimuose kiekvieną savaitę tarnauja šimtai savanorių.[/vc_column][/vc_row]