[vc_row][vc_column width=”1/1″]Kūno žiburys yra akis. Todėl jei tavo akis sveika, visas kūnas bus šviesus  (Mt 6, 22)

Akis susijusi su matymu, todėl ji gali simbolizuoti sveikos pasaulėžiūros matymą arba gyvenimo viziją, kurios centre Dievas – Jo dievotumas ir meilė žmogui – tarnystė.
Šį mėnesį pradėjau pristatydama bažnyčios atnaujintą viziją, kuri leidžia pamatyti save naujai. Ją bažnyčioje (vyresnieji, namų grupelės) apsvarstėme ilgiau nei metus. Vizija: Kristus – visiems! Ji turėtų padėti mums pamatyti, ko mes siekiame ir kur yra kiekvieno iš mūsų vieta šioje vizijoje. Kristus – visiems, tai atviros bažnyčios puoselėjimas, atviros nuostatos Dievo ir žmogaus atžvilgiu auginimas. Kai sakome “Kristus – visiems”, turime omeny:

  • Bažnyčią atvirą Kristaus pažinimui (Šventajame Rašte) ir patyrimui (Šventojoje Dvasioje).
  • Bažnyčią atvirą visiems žmonėms. Mes nebrėžiame atskirties linijos tarp tikinčio ir netikinčio, taip pat nesupriešiname lyčių, amžiaus grupių, socialinių sluoksnių, tautų ir etninių grupių, bet tikime, kad Kristus gelbsti ir dovanoja naują gyvenimą kiekvienam.
  • Bažnyčią atvirą ir veiklią visuomenėje Dievo meilės ženklais.

Ši vizija leidžia save pamatyti kaip evangelinę – charizminę, tarpkultūrinę, multifunkcinę krikčionišką bendruomenę. Plačiau apie tai galite paklausyti pamoksle: Atnaujinta vizija – atnaujinta bažnyčia.

Tad kviečiu kiekvieną bažnyčios narį, lankytoją ar namų grupelę dar kartą maldingai apmąstyti, ką ši vizija reiškia Jums, kaip tikinčiajam, tarnautojui, tarnautojų grupei ir mums kaip bažnyčiai. Skirkime laiką geriau ją suvokti.

Viešpaties malonės visiems,
pastorė Anželika[/vc_column][/vc_row]