[vc_row][vc_column width=”1/1″]Gegužės 31 d. Šiaulių bažnyčioje „Tiesos žodis“ vyko šventinis šeimos susirinkimas. Tokios pamaldos, kai į bažnyčią šlovinti Dievą, klausytis pamokslo susirenka kartu visi vaikai, tėvai ir visi bendruomenės žmonės, tapo gražia mūsų bendruomenės tradicija. Paskutinį gegužės sekmadienį susirinkimas buvo šiek tiek neįprastas – mat jį vedė vaikų sekmadienio mokyklos mokytojai, o šlovino paauglių-jaunimo grupė. Šiais mokslo metais dvi dešimtys vaikų mokėsi pažinti Dievą dvejose grupėse – ikimokyklinukų akademijoje (2-6 m.) ir tyrinėtojų klube (7-12 m.). Tyrinėtojų klubo užsiėmimai vyko ne tik sekmadieniais, bet ir šeštadieniais – vaikai dalyvavo rudens ir pavasario ekspedicijose, kurių metu Biblijos tiesos skleidėsi per asmeninę patirtį ir interaktyvią veiklą. Sekmadienio mokyklos vadovė Rasa Mardosaitė liudijo apie tai, kaip ikimokyklinio amžiaus vaikai geba suprasti Dievo žodžio tiesas ir jomis dalinasi su savo bendraamžiais ir šeimos nariais.

Vietoj įprasto sekmadienio pamokslo bendruomenė susirinkusieji klausėsi Biblijos pamokėlės apie tai, kaip svarbu saugoti savo širdį. Sekmadienio mokyklos mokytoja Jolanta Plungienė su vaizdinėmis priemonėmis bei vaikų pagalba pasakojo apie tai, kodėl ir kaip mes turime stebėti, ką įsileidžiame į savo vidų per akių bei ausų vartus. Pamoka buvo suprantama ir aktuali ir mažam, ir dideliam.

Susirinkimo pabaigoje buvo pasveikinti du paaugliai, šiais metais baigę sekmadienio mokyklą, buvo meldžiamasi už visus vaikus. Pažaidus biblinį žaidimą, visa bendruomenė rinkosi pabendrauti prie vaišių stalo.

„Girkite Viešpatį, kas esate žemėje: <…> žemės karaliai ir visos tautos, kunigaikščiai ir žemės teisėjai, jaunuoliai ir mergaitės, seniai ir vaikai, garbinkite Viešpaties vardą“ (Ps 148, 7, 11-13).

ibaznycia.lt info

[/vc_column][/vc_row]