[vc_row][vc_column width=”1/1″]Tą dieną Aš padarysiu juos savo brangenybėmis. Tada jūs matysite skirtumą […] tarp to, kuris tarnauja Dievui, ir to, kuris Jam netarnauja… (Mlch 3, 17-18)

Lapkričio mėnuo išskirtinai pasižymės dėmesiu tarnystės ir krikščionio lyderystės klausimui. Tikintis vadovas veda kitaip. Jo lyderystė, tėvystė, motinystė – nesavanaudiška, tarnaujanti kitiems. Todėl tokiam triūsui reikia itin daug vidinės Dvasios jėgos, tikėjimo, išskirtinio padrąsinimo.

Lapkričio 11 – 12 d. mūsų bažnyčios darbuotojai ir kai kurie tarnautojai dalyvaus Pasaulinės lyderystės konferencijoje Klaipėdoje.

O lapkričio 26 d. 10 val. įvyks seminaras mūsų bažnyčioje Lyderiai keičiantys visuomenę su pastoriumi Jurijumi Sosnoviku iš Ukrainos. Jame kviečiu dalyvauti visų tarnysčių vadovus ir aktyvius bažnyčios tarnautojus, norinčius daugiau sužinoti apie pašaukimą.

Noriu labai paminėti dar vieną svarbų renginį jaunimui – seminarą Apie priklausomybes, kurį jaunuoliams ves profesionalūs tarnautojai ir psichologai. Jis vyks 19 d. 12 val., Polifonijos didžiojoje salėje. Jaunuoli, būtinai sudalyvauk pats ir pakviesk savo draugą!

Linkiu nepraleisti nieko, kas gali sustiprinti Jūsų vidinį žmogų Kristuje!

Iki, pastorė Anželika :)[/vc_column][/vc_row]