[vc_row][vc_column width=”1/1″]Visa tikinčiųjų daugybė buvo vienos širdies ir vienos sielos  (Apd 4, 32)

Vasaros laikotarpis yra ne tik puikus metas pailsėti, atgauti jėgas, bet ir puoselėti bažnyčios bendruomeniškumą, šeimyniškumą.
Birželio pradžioje jau įvyko nuostabūs susitikimai. Moterys džiaugėsi dėstytojos / sieovadininkės Gražinos Bielousovos tarnyste (8 d.), bažnyčios lyderiai susitiko su pastoriumi iš Ukrainos Jurijimu Sosnoviku (10 d.), nuo 12 – 26 d. mūsų bendruomenėje atlieka praktika LCC tarptautinio universiteto absolventė Ieva Ilevičiūtė. Ji jau susidraugavo su bažnyčios jaunimu ir kartu ėmė rengti jaunimo atgaivos savaitgalį birželio 17 – 18 d.
Tačiau svarbiausias šio mėnesio įvykis – birželio 26 d. Krikšto šventė / bažnyčios išvyka prie Juodlės ežero. Kviečiu joje dalyvauti visus bažnyčios tikinčiuosius, mažus ir didelius, bei jūsų artimuosius. Tai puiki proga būti liudytojais tų, kurie patvirtina savo apsisprendimą gyventi tyra sąžine Kristui priimdami vandens krikštą. Išvykoje bažnyčia atsisklendžia įvairiomis spalvomis: brolyste ir seseryste, žaismingumu, kūrybingumu.
Liepos mėnesį, kaip niekada anksčiau, tarnaus įvairiausi mūsų broliai, sesė: mūsų bažnyčios vyresnieji Gintautas Tumulis, Linas Atgalainis, Elektrėnų pastorius Gintautas Gruzdys, Kėdainių pastorius Alvydas Stankevičius ir psichologė Inga Remeikytė.
Noriu paminėti ir kitą bažnyčios įvykį, kuris vyks rugpjūčio 6 d. – kelionę Radvilių keliais su dr. Deimantu Karveliu. Tą dieną aplankysime Kėdainius ir Biržus bei prisiliesime prie mūsų brolių tikėjimo Reformacijos laikotarpio metu, ieškosime sąsajų su šiandienos evangeliniu tikėjimu. Džiaugiuosi, jūsų susidomėjimu ir, kad susirinko įvairaus amžiaus grupė, margaspalvė šeima.

Tegul Viešpats mus visus turtina, laimina ir džiugina iš savo malonės gausos!

Su meile, pastorė Anželika 🙂
[/vc_column][/vc_row]