[vc_row][vc_column width=“1/1″]Visų pirma prašau atlikinėti prašymus, maldas, užtarimus ir dėkojimus už visus žmones. (Tim 2, 1)

Spalio mėnuo, visų pirma, išsiskirs rinkimais į Lietuvos seimą. Todėl mums, tikintiesiems, svarbu melstis už renkamus kandidatus, kad būtų išrinkti tie, kuriems rūpės visi tautos žmonės, o ne savo, arba atskiros žmonių grupės interesai.
Kita vertus, svarbu eiti balsuoti, ir atlikti savo pilietinę pareigą, o ne nusišalinti nuo jos. Malda ir sąmoningas, atsakingas balsavimas papildo vienas kitą, ir vienas antram nesipriešina. Tad melskimės už būsimą Seimą ir, nuodugniau sužinoję interneto svetainėse apie savo apylinkės kandidatus, spalio 9 d. balsuokime.

Kitas šio mėnesio renginys, į kurį noriu atkreipti jūsų dėmesį, yra mano knygos Moteris – ganytoja? pristatymas, kuris įvyks spalio 29 d. 16 val. didžiojoje Polifonijos salėje. Jo metu vyks diskusija apie moterų pastoracinės tarnystės raidą Lietuvoje. Gal būt šiandien šis klausimas atrodo mums savaime suprantamas, nes esame bendrija, kurioje vyksta moterų ordinacija. Tačiau jis nėra toks aiškus mūsų tautos kontekste ir XXI a. pr. tik skinasi savo teologinį kelią. Tad tapkite gyvais to liudytojais 🙂 . Smulkesnę informaciją rasite čia.

Su šilčiausiais linkėjimais, pastorė Anželika[/vc_column][/vc_row]