[vc_row][vc_column width=”1/1″]“Neapleisk išminties, ir ji globos tave; mylėk ją, ir ji saugos tave” (Pat 4, 6)

Visus maloniai sveikinu prasidėjus Naujiems mokslo metams!

Mus, žmones, vilioja paslaptingi bei nežinomi pasauliai, sferos, erdvės ir laukai. Todėl noriai juos tyrinėjame, o kažką supratę, patiriame atradimo ir pažinimo džiaugsmą. Gyvenimo mokykla prasideda net ne pirmoje mokyklos klasėje, bet jau nuo pirmųjų patyrimų, pastebėjimų, žodelių, žingsnelių… ir tęsiasi visą likusį gyvenimą. Galime siekti pažinti save, kitus, mus supantį pasaulį ir Dievą. Tad, kaip daugelis yra pastebėję, kol gyvename – mokomės, ir kol mokomės – gyvename.

Kiekvienas pažinimo laukas – be galo įkvepiantis ir visokeriopai naudingas gyvenimo praktikai.

Bažnyčioje kviečiu nuolat pažinti ir garbinti amžinos išminties, supratimo bei pažinimo Viešpatį, Visatos Kūrėją, mūsų Atpirkėją Jėzų, Mylintį Tėvą ir Šv. Dvasią, Guodėją.

Rugsėjo mėnesį mūsų bažnyčioje vyks daug įvairių susitikimų, veiklos ir bus puikių galimybių toliau augti Viešpaties pažinimu bei puoselėti brolystę, seserystę:
– vėl pradės rinktis vyrai į Brolių susitikimus (rugsėjo 3 d. ir 17 d., 18 val., raštinėje), o visi tikintieji skirtingose namų grupelėse;
– vėl prasidės vaikų Sekmadienio Biblijos mokykla (rugsėjo 13 d.), Paauglių lyga (rugsėjo 20 d.) bei Jaunimo tarnavimas (rugsėjo 26 d.);
– tuos, kurie norės tapti bažnyčios nariais, pakviesiu į Narystės klasę (rugsėjo 11 d., 18 val., raštinėje);
susitiksiu su Namų grupelių vadovais (rugsėjo 23 d., 18 val., Polifonijos mažoji salė);
– bus įvairios, įdomios ir šaunios Sekmadienio pamaldos, kelios naujos pažintys su LCC teologijos katedros vedėju ir pastoriumi Thomu Boonu (13 d.) ir interneto tarnyste IeškauDievo.lt (20 d.).

Kartu patirkime Kristaus pažinimo džiaugsmą!
Jūsų Kristuje, pastorė Anželika [icon icon=”e6c7″ icon_border_color=”#ffffff”][/icon][/vc_column][/vc_row]