Kviečiame lapkričio 25 d. į ekumeninę ekskursiją “Advento link”

2023 6 lapkričio | Įvykiai, Renginiai

REGISTRACIJA BAIGTA

👉 Į ekskursiją IŠVYKSTAME lapkričio 25 d., šeštadienį. Autobusas nuo 7:15 val. stovės prie Katedros Pastoracinio centro, autobusų stotelėje, Tilžės g. 186.
Autobusas išvyksta 7:30 val.

❤️ Kadangi aplankysime Troškūnų senelių namus, raginame vykstančius turėti su savimi mažą kalėdinę dovanėlę seneliams (arbatos pakelis ar šokolado plytelė, muilo ar šampūno, dušo želę ir pan.).
Kartu sukursime artėjančių Kalėdų atmosferą. 😇🎄😍

MIELAI KVIEČIAME LAPKRIČIO 25 D. Į EKUMENINĘ KELIONĘ „ADVENTO LINK“

Artėjant Adventui, o daugumai panyrant į „kalėdinės karštinės“ rūpesčių verpetus, kviečiame į išskirtinę, vienos dienos ekskursiją, kurios metu ne tik aplankysime įdomias vietas, bet ir patirsime krikščioniško dvasingumo kelią – bendrausime, kartu dalyvausime įvairiose dvasinėse bei praktinėse veiklose.

Kelionės maršrutas ir veiklos:

Miežiškiai. Pradėsime nuo Miežiškių eglutės žaisliukų muziejaus, kur mokysimės puošti meduoliukus. Tai puiki proga pasinerti į senas kalėdines tradicijas, išmokti meduolių puošybos.

Troškūnai. Užsukę į Troškūnų senelių namus, pradžiuginsime ten gyvenančius ir pasidalinsime su jais šiltu bendravimu bei dvasiniu patarnavimu.

Troškūnų miestelis, bažnyčia. Tęsdami kelionę, pasivaikščiosime po Troškūnų miestelį, aplankysime bažnyčią, apžiūrėsime jos rūsius ir buvusį vienuolyną, taip pat tyrinėsime bažnyčios architektūros grožį. Pietausime buvusiame Troškūnų vienuolyne.

Videniškiai. Tai – svarbiausia kelionės dalis. Ten gyva kunigaikščių Giedraičių istorija. Iš ten kilęs žemaičių vyskupas Giedraitis. Videniškiuose vyks ekskursija po buvusį vienuolyną. Ten bendrausime, giedosime, edukacijos metu kepsime kalėdaičius, kuriuos parsivežę namo jau Kūčių vakarą galėsime dalintis su savo artimaisiais.

Kelionės pradžia 7.30 val., grįšime apie 21 val.

Mes tikime, kad kelionė padės iš naujo atnaujinti dvasią bei pasiruošti Advento ir Kalėdų laukimo laikui.

Kelionę organizuoja
Šiaulių miesto krikščionių ekumeninė grupė, VšĮ „Gyvenimo sparnai“ bei Šiaulių miesto gidas Gintautas Tumulis

Kelionės kaina
Autobuso kaina vienam žmogui priklausys nuo vykstančiųjų skaičiaus (svyruos nuo 12,- € iki 20,- €), taip pat planuokime pietus Troškūnų vienuolyne (10,- €) ir dvi mokamas edukacines veiklas muziejuose (vienos 8,- €, kitos 9,50 €).

Vietų skaičius ribotas!

Į ekskursiją būtina išankstinė registracija iki lapkričio 18 d. Rezervacijos mokestis – 10,- € (vaikams iki 14 m. rezervacija – 5,- €) yra kaip registracijos patvirtinimas.
Pervedant pinigus, būtinai nurodykite į ekskursiją vykstančio (-os, -ių) vardą ir pavardę.

Pinigus pervesti į šią sąskaitą:
VšĮ „Gyvenimo sparnai“
a/s LT777300010149322604

Pavedimo paskirtyje nurodykite:
Vardas Pavardė (į ekskursiją vykstančio vardas, pavardė), registracijos mokestis už ekskursiją.

Telefonas pasiteiravimui (gidas Gintautas Tumulis): +370 689 59739
El. paštas: gintulistu@gmail.com

Array