[vc_row][vc_column width=”1/1″]…Praturtinkite savo tikėjimą dorybe, <…> maldingumą – brolybę, brolybę – meile. Jei šie dalykai jumyse gyvuoja ir tarpsta, jie neduoda jums apsileisti ir likti bevaisiams mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus pažinime. (2 Pet 1, 5, 7-8)

Tikėjimo dovana, kurią gavome per Kristų turi būti, anot apaštalo Petro, nuolat turtinama dorybe, pažinimu, susivaldymu, maldingumu, brolybe ir meile. Aiškiai galime suprasti, kad tikėjimas nėra statiška ir nekintanti vertybė. Jį galime praturtinti arba nuskurdinti, įgyti arba prarasti, auginti ar sumenkinti. Tikėjimą puoselėti padeda Dievo žodžio studijos, bendravimas su kitais krikščionimis, tarnavimas Jo namuose ir misijose.

Šiais, Naujais 2016 metais turėsime aibę visokių galimybių turtinti savo tikėjimą Kristuje. Jau sausio mėnuo kviečia mus puoselėti ne tik savo, bet savo vaikų tikėjimą, taip pat švęsti brolišką bendrystę ekumeninėje dvasioje.

Noriu atkreipti Jūsų dėmesį į kelis renginius, kurie įvyks šį mėnesį mūsų bažnyčioje:

Sausio 13 d. 18 val. kviečiu į trečiadienio tarnavimą su mūsų svečių iš JAV pastoriumi Chrisu Lewisu, kuris dalinsis mintimis apie tai, kaip ugdyti vaikus šeimoje pagal krikščioniškas vertybes. Šiame susitikime laukiame tėvų, vaikų ir jaunimo tarnautojų, senelių ir visų, kurie yra neabejingi krikščioniškam naujos kartos ugdymui. Jaunimas ir paaugliai tuo metu bendraus su Chriso dukra Berkley mažojoje Polifonijos salėje.

Sausio 24 d. 11 val. švenčiant Krikščionių vienybės savaitę, laukiame visų krikščioniškų bažnyčių tikinčiųjų Bendrose Ekumeninėse Pamaldose, kurios vyks mūsų bažnyčioje, Polifonijos didžiojoje salėje.

Nepraleiskite nuostabių progų turtėti maldingumu, brolybe ir meile!

Pastorė Anželika[/vc_column][/vc_row]