Pasiruošimas Sekminių šventei Šiauliuose

2023 29 balandžio | Fotoreportažai, Įvykiai

Ketvirtadienį (2023 04 27), Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre, IŠKĖLĖME IR IŠSKLEIDĖME EKUMENINES BURES LAUKTI SEKMINIŲ DVASIOS VĖJO… ⛵️

Saulėtą ir šviesų vakarą susibėgę į pastoracinį centrą kūrybiškai triūsėme iki saulėlydžio. Betarpiškoje atmosferoje, su pačiais šauniausiais miesto ekumenistais bendravome, giedojome, meldėmės ir intensyviai ruošėmės Sekminių Šventei, Šiauliai 2023 m., kuri vyks gegužės 28 d. 15 val. Skvere prie savivaldybės. Darbas virte užvirė tarp tų, kurių širdyje dega Dvasios liepsna ir noras dalintis bendro tikėjimo džiaugsmu, Dvasios gyvastimi ir vienybės dovana. Iš arčiau susipažinkime su komandos nariais.

AUKSĖ (Auksė Matulienė) – tikras Dievo stebuklas, pakrikštyta trečiąją savo gimimo dieną, kai jai, ką tik gimusiam kūdikėliui, grėsė mirtis. Po krikšto pradėjo sveikti, stiprėti, liko gyva ir dabar tarnauja Viešpačiui. Pedagogė, Naujųjų apaštalų bažnyčios šlovinimo vadovė, tarnautoja.

VILMA (Vilma Klumbytė) – nuo savo tikėjimo kelio pradžios įkvepianti evangelistė, visada apsupta jaunimo, pedagogė, muzikantė, valdanti įvairius muzikinius instrumentus, kaip savo penkis pirštus.

RŪTA (Rūta Tumulienė) – charizmiškoji Viešpaties šlovintoja, nuostabi Dievo dovana savo bažnyčiai ir ekumeniniam judėjimui, turinti didžiulę patirtį kaip šlovinimo vadovė bažnyčioje “Tiesos žodis”, nuo pat bendruomenės susikūrimo pradžios dvasinė pastorės Anželikos bendražygė, puiki pedagogė.

Visus nustebino kunigo ARŪNO (Arūnas Jankauskis) pasakojimas. Paklaustas, kaip tapo kunigu, pasidalino apie kunigystės pašaukimo kelionę. Kaip jis, būdamas matematikos ir fizikos mokytoju, pradėjo ieškoti tikėjimo, studijuoti Bibliją jaunimo grupelėje, buvo atrastas Dievo, atsiliepė į Jo kvietimą kunigystei ir tapo katalikų bažnyčios dvasininku, psichologu, jaunimo centro vadovu.

VALDEMARAS (Valdemaras Griškevičius) – degantis dėl tarnystės žmonėms, kurie atsiduria paribiuose gyvenimo aplinkybių nublokšti. Turi dovaną atrasti pamestas drachmas ir vėl jas surinkti Tėvo namuose. Jautriai įžvelgia kiekvieno žmogaus sielos vertę ir orumą.

ARAS (Aras Petronaitis) – ištikimas knygų mylėtojas ir platintojas, kuriam žodis susijungęs su žmonių širdimis, turi ypatingą svarbą ir vertę. Jis nenumaldomai tiki keičiančia užrašyto, perskaityto ir suprasto žodžio galia, kaip sėkla, kuri užaugina pažinimo medį.

GEDIMINAS (Gediminas Berzinis) – betarpiškas Dievo žmogus, improvizuotojas, menininkas, Dvasios dvelkimo ir inspiracijos brolis, mūsų visų paguoda, palaikytojas, įkvėpėjas, kaip Parakletas-Dvasia Guodėja.

Tai nuostabioji komanda, kuri buriuoja ekumeninį Šiaulių laivelį plačiame pasaulio vandenyne.

Visų maloniai lauksime šių metų Sekminėse! 😇😍⛵️

Nuotraukos Gedimino Beržinio ir Vilmos Klumbytės

[manual_related_posts]