Pasiruošimo šventei paskutinieji akcentai

2023 18 gegužės | Fotoreportažai, Įvykiai

Jie visi ištvermingai ir vieningai atsidėjo maldai ir prašymui kartu su moterimis ir Jėzaus motina Marija bei Jo broliais. (Apd 1, 14)

Artėjant SEKMINIŲ ŠVENTEI, ŠIAULIAI 2023, likus dešimt dienų iki Sekminių (05.17-05.28), susirinkome, kaip minima Apaštalų darbuose apie Jėzaus mokinius, melstis, laukti Šventosios Dvasios ir, žinoma, atlikti paskutinius pasiruošimo darbus.

Ekumeninė Šiaulių grupė kūrybingai dėliojo paskutiniuosius programos akcentus, gilinosi į Sekminių liturgijos subtilybes, perpynė maldų, giedojimo, Šventojo Rašto skaitinių ir įžvalgų įvairumo pynę. Netrūko ir draugiško juoko pliūpsnių, kai derinome simbolines menines išraiškas, kurios planuojamos šventės metu.

Džiaugiamės, kad šventė bus turtinga gausiu muzikos atlikėjų ir bažnyčių atstovų būriu. Šių metų Sekminėse atgis “Sekminių miesto” ekumeninis choras, dalyvaus Šiaulių Katedros atlikėjai, bažnyčių šlovinimo grupės bei giesmių kūrėjai ir atlikėjai, įvairių bažnyčių dvasininkai ir vyresnieji.

Nuoširdžiai kviečiame visus šiauliečius ir visų bažnyčių krikščionis į ekumeninį Sekminių šventimą – dalyvauti, kurti, patirti vienybės Dvasios džiaugsmą.

Labai Jūsų lauksime! 💛😇

Nuotraukos Gedimino Beržinio

[manual_related_posts]