Praėjus adventiniam vakarui

2021 30 lapkričio | Fotoreportažai, Įvykiai

Lapkričio 28 d., pirmąjį Advento sekmadienį, susirinkome apmąstyti Laukimo, pabūti bendrystėje, kuri paskutiniu metu tampa tokia brangi, susikurti adventinį vainiką, kaip laukimo, šventės simbolį.

Vakaras prasidėjo adventinių muzikinių kūrinių atlikimu, Rūta ir Jurgita papasakojo, kaip jų gyvenimas pasikeitė po Dievo prisilietimo. Tada fotografas Gintautas Tumulis pristatė fotografijos parodą “Žiemos juvelyrika”, Jūratė pakvietė visus į kūrybines dirbtuves pasigaminti adventinį vainiką, papasakojo jo atsiradimo mūsų kultūroje istoriją, ką simbolizuoja jo forma ir puošmenos. Visi dalyviai darbavosi su įkvėpimu, kiekvienas norėjo pasipuošti namus savo rankomis padabintu simboliu.

Gražu buvo, kai susirinkome apžiūrėti savo darbus – kiekvienas vainikas džiugino.

Pasidarbavus susėdome prie bendro stalo, kur degė žvakės, kvepėjo vaistažolių arbata ir imbieriniais meduoliais, klausėmės Kristinos Jankūnienės ir Dianos Kirjanienės eilių.

Į namus palydėjo Šiaulių bažnyčios “Tiesos žodis” pastorės Anželikos Krikštaponienės malda, palaiminimas ir palinkėjimas, kad kiekvieno širdies tvartelyje užgimtų išgelbstintis ir išganantis tikėjimas.

Jaukių, šiltų, Jėzaus meilės, gailestingumo prisilietimais gausių artėjančių šv. Kalėdų Jums visiems, brangieji!

Tariame AČIŪ visiems dalyvavusiems, prisidėjusiems sukuriant šventės stebuklą. Ypač nuoširdžiai dėkojame Rūtai Tumulienei, organizavusiai ir gražiai vedusiai vakarą “Betliejaus stebuklas” bei Jūratei Termenienei, kūrybingai atskleidusiai kiekvienos dalyvės meninį talentą pasigaminant adventinį vainiką.

***

Nuotraukos Aido Krikštaponio ir Gintauto Tumulio

[manual_related_posts]

[Fancy_Facebook_Comments]