[vc_row][vc_column width=”1/1″]“Nuo ankstaus ryto Tavęs ieškau, Tavęs trokšta mano siela, kūnas ilgisi Tavęs kaip sausa ir nualinta žemė be vandens.” (Ps 63, 1b)

Šiandien gyvename naujųjų technologijų kultūroje, kai informacija kaupiama interneto erdvėje: tinklalapiuose, tinklaraščiuose, socialiniuose tinkluose, e – bibliotekose. Jei anksčiau žmogus, norėdamas kažką atrasti, versdavo knygos puslapius, eidavo į miesto biblioteką, tai dabar – siekdamas sužinoti, ar norėdamas praleisti maloniai laiką, sėda prie kompiuterio ekrano ir ima naršyti…

Panašiai yra su gyvenimo prasmės klausimais. Atsakymų ieškome internete. O kai žmonės liūdi, išgyvena širdgėlą ir vidinį skausmą, ima ieškoti pagalbos paieškų sistemoje, užduodamas raktinius žodžius, kurie atitinką jo būseną. Todėl, neabejotinai, šioje kultūroje internetas Bažnyčiai yra ir naujas misijos laukas, kuriame ji gali produktyviai ir efektingai tarnauti. Interneto sielovada gana sparčiai auganti tarnystės atšaka. Su tokia tarnyste mes jau susiduriame savo bažnyčioje, taip pat neseniai buvo pristatyta projektas ieškauDievo.lt, kurio atstovai spalio 24 d. ves sielovados kursus Lietuvos šiaurės regionui mūsų bažnyčioje.

Todėl noriu pakviesti bažnyčios vyresniuosius, tarnautojus ir visus tikinčiuosius, kurie trokštumėte daugiau sužinoti apie šį projektą bei interneto sielovadą registruotis iki spalio 16 d. į šį seminarą: nuoroda čia. Prisidėkime prie šios prasmingos tarnystės, užmezgant bendravimą su žmonėmis, kurie sunkiose situacijose ima ieškoti tikėjimo Dievu ir gyvenimo prasmės.

Kristuje, pastorė Anželika
[/vc_column][/vc_row]