Stovyklos “Priimk iššūkį” kronika, 2022

2022 1 rugpjūčio | Fotoreportažai, Įvykiai

Liepos 28-31 dienomis įvyko krikščioniška turistinė stovykla paaugliams “Priimk iššūkį”. Keturias dienas stovyklavome palapinėse, nuostabioje Kurtuvėnų regioninio parko aplinkoje. Per keturias dienas priėmėme skirtingus iššūkius ir žaismingai perėjome simbolinę Evangelijos kelionę.

***

PIRMA DIENA (liepos 28 d.) – SUSIDRAUGAUK! 😍🤩
Paauglių stovykla PRIIMK IŠŠŪKĮ.
*
Pirmą dieną atvykę į sodybą statėme palapines, kartu kūrėme stovyklos taisykles, susipažinome su žaidimu ,,Keičiu!”, vėliau vyko smagus susipažinimo vakaras, bendra vakarienė, veikla ,,Baltos pirštinės“. Turėjome ir “Laisvas laiką”, po kurio mokėmės stovyklos dainą. O sutemus prie laužo klausėme pasakojimų, šlovinome Dievą…
Įspūdinga stovyklos pradžia, lauksime kitų dienų nuotykių! 😍✌️

***

ANTRA DIENA (liepos 29 d.) – IŠSILAISVINK! 😇💪
Paauglių stovykla PRIIMK IŠŠŪKĮ.
*
Antrą stovyklos dieną anksti pabudę visi mankštinomės ir pusryčiavome. Po to buvo pateiktas stovyklos IŠŠŪKIS. Po pietų vyko veiklos būriuose, mokėmės stovyklos dainą, dalyvavome skirtingose kūrybinėse dirbtuvėse. Po “laisvo laiko” vyko seminaras-diskusija su tarnautoju Eduardu. Po vakarienės žaidėme žaidimą “Belaisvio išvadavimas”, šlovinome Dievą su jaunimo grupe, prie laužo girdėjome įvarius pasakojimus.
Diena buvo prisotinta šaunių, įsimintinų įspūdžių, vertingų pamokų! 😃🤩

***

TREČIA DIENA (liepos 30 d.) – PRIIMK! 😍🤗
Paauglių stovykla PRIIMK IŠŠŪKĮ.
*
“Priimk” dieną pradėjome mankšta ir pusryčiais. Buvo pristatytas stovyklos iššūkis! Staigmena!!! 🤩
Vėliau vyko veikla būriuose, įvairios kūrybinės dirbtuvės. Mokėmės stovyklos dainos. Po pietų buvo “laisvas laikas”. Vėliau vyko Mergaičių/Berniukų pasikalbėjimai su Orentu ir Skaiste. Po vakarienės žaidėme “Didįjį žaidimą”, girdėjome pasakojimus prie laužo, visi šlovinome Dievą.
Kiekviena diena teikia daug patirčių, džiaugsmo ir savo pamokų… Laukiame kitos dienos! 😃🥰

***

KETVIRTA DIENA (liepos 31 d.) – KARTU! 😍🤗
Paauglių stovykla PRIIMK IŠŠŪKĮ.
*
Paskutinės stovyklos dienos iššūkis – būti “KARTU”. Rytinę mankštą šį kartą pravedė sesutės ukrainietės Nastia ir Alisa pagal šokį ir dainą “Elikopter”. Stovyklautojai labai jį pamėgo ir kartojo ne vieną kartą. Pusryčių metu, nuo ryto, jau pradėjo rinktis paauglių tėveliai ir artimieji. Sutikę tėvelius, stovyklautojai parodė šokį “Viskas Jam įmanoma”. Po jo buvo suformuoti penki būriai iš vaikų ir tėvelių, kuriems pristatė orientacinį septinių stotelių žaidimą “Kartu”. Būriams teko įveikti komandiniu būdu sudėtingų užduočių iššūkį, dalyvaujant visiems būrio nariams. Komandinė patirtis padovanojo daug gerų emocijų, visiems buvo naudinga pamatyti, koks svarbus kiekvienas komandos narys. Vienybėje – stiprybė. Įveikus visas stoteles, būriai buvo apdovanoti saldainiais.

Po to vyko sekmadieninės stovyklos pamaldos. Skambėjo giesmė, vaikai suorganizavo savo darbelių parodą tėveliams, atliko šokį “Viskas Jam įmanoma”, pastorė Anželika pasakė pamokslą “Būti kartu” apie kartu praleisto laiko su Dievu ir šeimos nariais vertę. Po pamaldų pastorė dėkojo visiems stovyklos savanoriams ir vadovams už pasišventimą, kūrybingumą, darbštumą. Kiekvieno vadovo triūsas buvo įvertintas gausiais paauglių ir tėvelių “AČIŪ” šūksniais. Stovyklos vadovė Jūratė Termenienė taip pat dėkojo visiems vaikams ir tėveliams, kurie kartu dalyvauja nuostabiame Dievo darbe bendraudami ir mokydamiesi vieni iš kitų. Ji kvietė visus stovyklautojus tęsti pradėtą kelionę klube “Sek Manimi”, kurį organizuoja paaugliams bažnyčios tarnautojai kiekvieną sekmadienį Kultūros centre. Po padėkų ir šilto pasibičiuliavimo visi buvo pakviesti prie stovyklautojų pietų stalo skanauti stovyklinio maisto, pagaminto ant laužo. Ilgai dar šurmuliavome, vaikai šoko, visi draugavo, bendravo.

Nuoširdžiai dėkojame visiems stovyklos dalyviams, tėveliams ir tarnautojams, kurie kartu sukūrė nuostabią draugystės šventę. Garbiname Viešpatį, mūsų Gelbėtoją, kuris dosniai teikia Savo gerumą ir jungia kartas. 🧡😇🙏🌼😍

IKI KITŲ KARTŲ!!! 👋👋👋

Tiesioginė transliacija | 2022 07 31 | Paauglių stovyklos “Priimk iššūkį” uždarymas

[gs-fb-comments]