ŠVENTINIS BAŽNYČIOS TARNAUTOJŲ SUSITIKIMAS

2021 30 gruodžio | Įvykiai

Metų sandūroje turime gražią tradiciją. Renkamės į šventines, paskutines metų Lyderių dirbtuves, kurios vyksta jaukiuose Roberto ir Jūratės namuose. Šį kartą su bažnyčios tarnautojais kartu aptarėme – bažnyčios 30-ojo jubiliejaus metus – bendruomenės gyvenimą, tarnystes, kūrybiškai pažvelgėme į ateinančius metus. Džiaugiamės Dievo ištikimybe ir siunčiama pagalba pandeminiame laike.

Nuotolinis 2021 metų pirmasis pusmetis padovanojo bažnyčiai istorinių apybraižų, kurias rašė pastorė, ir senųjų nuotraukų surinkto archyvo vaisių. Jo dėka apžvelgėme bažnyčios nueitą 30 metų kelią. Vyko įvairūs nuotoliniai projektai: sausio mėnesį ekumeniškai meldėmės už krikščionių vienybę nuotolinėse pamaldose, vasario mėnesį įvyko šventinis bažnyčios nuotolinis jubiliejinis susitikimas, taip pat buvo organizuojamas nuotolinis kursas vyrams.

Nuo gegužės mėnesio, grįžus į kontaktines pamaldas, bažnyčios gyvenimas atgijo. Vaikų-paauglių, jaunimo tarnautojų komandinės tarnystės dėka, įvyko vaikų ir jaunimo stovyklos, rudenį pradėjo veikti paauglių klubas „Sek Manimi“, atsinaujino paauglių namų grupelė. Daugumas džiaugėsi atgijusiomis saugusiųjų namų grupelėmis, kai tikintieji rinkosi melstis, bendrauti. Pradėjo veikti vyrų bendrystės grupė. Na, o artėjant Adventui ir Kalėdoms bažnyčioje pražydo daug tarnysčių: rinkome paramą pabėgėliams, mokėmės kalėdinių giesmių, kurias atlikome prie miesto Prakartėlės, organizavome Advento vakarą „Betliejaus stebuklas“, miestui surengėme adventinį giesmių ir meditacijos rytmetį su dainininke Judita Leitaite ir kitais atlikėjais. Visi šie renginiai, po ilgesnio izoliacijos laiko, teikė didelės atgaivos ir paguodos ne tik mums, bet ir miesto žmonėms.

Dalinomės ne tik refleksijomis apie šiuos metus, bet ir aptarėme ateinančius 2022 metus. Tikime, kad Naujieji Metai bus kūrybingi, gausūs šilto ir jaukaus bendravimo, augins pasišventusios tarnystės vaisius.

Sveikiname visą bendruomenę su Naujais 2022 Metais! Linkime visa širdimi ieškoti Dievo šlovės ir naujų bendravimo, kūrybos ir tarnystės formų!

[manual_related_posts]

[Fancy_Facebook_Comments]