Įvyko nuotolinis proginis susitikimas „TRISDEŠIMT METŲ KARTU“

2021 24 vasario | Bažnyčios 30-metis, Įvykiai

Šiandien, vasario 24 d., minint 1991 m. bažnyčios paskelbimo šventės jubiliejų, siūlome netiesiogiai sudalyvauti šiltame senų bičiulių, bendražygių, bendraminčių nuotoliniame mūsų bažnyčios Zoom susitikime, kuris įvyko vasario 20 d.

Pagrindinė mintis: Bažnyčia – tai nesibaigianti Dievo statyba ir amžina kelionė su Juo.

Nes kaip kūnas yra vienas ir turi daug narių, o visi to vieno kūno nariai, nepaisant daugumo, sudaro vieną kūną, taip ir Kristus.
Nes viena Dvasia mes visi esame pakrikštyti į vieną kūną, – žydai ar graikai, vergai ar laisvieji; ir visi buvome pagirdyti viena Dvasia.
Juk kūnas nėra sudėtas iš vieno nario, bet iš daugelio. (1 Kor 12, 12-14)

Tikslas: visiems pasimatyti nuotoliniu, pasidžiaugti nueitu keliu ir padėkoti Jėzui už suteiktas gausias malones ir dovanas per visą šį laiką. Pasimelsti.

Nors karantinas pakeitė žmonių gyvenimo ritmą ir įvairius bendravimo įpročius, vis tik naujos technologijos leidžia ir bendrauti, ir net pažymėti šventes nuotoliniu. Nuotolinės priemonės turi savo privalumą, kai vienu metu gali prisijungti bičiuliai iš kitų valstybių, kitų miestų ir skirtingose miesto vietose esantys mūsų bendruomenės nariai.

Zoom šventė buvo šilta, jauki, nelyg iš toli sugrįžę ir aplink stalą susėdę šeimos nariai, kurie pasiilgę vienas kito nuoširdžiai dalinosi savo prisiminimais, gyvenimo patirtimis, nuotykiais, linkėjo pačių gražiausių dienų ateity, juokėsi, giedojo ir džiaugėsi susitikimu. Dalyvavusiųjų geografija buvo įvairi nuo Velso (Didžioji Britanija) iki Pakruojo ir Pasvalio rajono, Klaipėdos, Vilniaus, Gargždų ir Šiaulių miesto. Nors šiuo metu kai kurie broliai, sesės, atgimę mūsų bažnyčioje, gyvena kituose Lietuvos ir pasaulio vietose, vis tik giliai prisimena tas dienas, kai kartu pradėjome bažnyčią, statėme ją, evangelizavome, drauge kūrėme naujas tarnystės išraiškas, augome, brendome kaip tikintieji, tarnautojai ir… kaip žmonės.

Gera buvo pamatyti labai seniai matytus, girdėti neįtikėtinus liudijimus ir prisiminimus, taip pat kartu giedoti Viešpačiui, kuris yra mūsų uola, gyvenimas ir viltis. Visiems patiko būti kartu, sunku buvo išsiskirstyti. Daugelis kalbėjusių pažymėjo, kad šioje bažnyčioje atrado ne tik tikėjimą, Dievo artumą, pašaukimą, bet ir savo mylimą sutuoktinį, taip pat geriausius draugus.

Dėkojame Dievui už šią 30 metų kelionę, patirtas visas Jo malones!
Tikime, kad nueitas kelias – tai tik tam tikra įspūdingo gyvenimo atkarpa, bet ne pabaiga. Bendraminčių ir bendražygių kelionė su Viešpačiu tęsiasi…

Pastorė Anželika

Vaizdo įrašas: