Lapkričio 1 d. ir 8 d. – nuotolinės pamaldos

2020 29 spalio | Įvykiai, Pastorės žodis

Palaimintas žmogus, kuris randa stiprybę Tavyje, kuris yra keleivis savo širdy. (Ps 84, 5)

Dėl susiklosčiusios epidemiologinės situacijos mieste ir bendruomenėje, dvi savaites organizuosime pamaldas nuotoliniu būdu. Vienam bažnyčios tarnautojui patvirtintas COVID-19, kai kurie bažnyčios tarnautojai turi saviizoliuotis dėl jų aplinkoje esančių COVID-19 atvejų. Stengdamiesi užkirsti kelią ligos plitimui mūsų tarpe, Lyderių dirbtuvėse nusprendėme, kad lapkričio 1 d. ir 8 d. bažnyčios pamaldos vyks nuotoliniu būdu, transliuojant įrašus įprastu pamaldų metu per bažnyčios Youtubės kanalą ir Facebooką. Pasilikdami saugiai namuose, saugome vieni kitų sveikatą.

Dėl namų grupelių susitikimų, teiraukitės savo grupelės vadovo. Kai kurios grupelės veikia nuotoliniu būdu.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kas pranešėte bažnyčiai apie save, susirgimo ir saviizoliacijos atvejus. Skatinu ir ateity nebijoti pasakyti apie COVID-19 susirgimus ar saviizoliacijos situaciją. Tai mums leidžia geriau saugoti, palaikyti vieni kitus, melstis bei pasverti savo tarnavimų pajėgumus.

Sekdami Dievu, esame lankstūs savo širdyse gyvai reaguoti į besikeičiančią situaciją bei randame vidinę stiprybę, nusiraminimą Jame visais laikais.

Dėl kitų sekmadienių sekite informaciją mūsų medijose. Dievo palaimos visiems!

Su meile, 🧡
pastorė Anželika

[gs-fb-comments]