Vėl susitinkame gyvai – spalio 11 d.

2020 8 spalio | Įvykiai, Pastorės žodis

…Išmokau būti patenkintas savo būkle. Esu patyręs ir skurdą, ir perteklių. Visa ko esu ragavęs: buvau sotus ir alkanas, turtingas ir beturtis. AŠ VISA GALIU KRISTUJE, KURIS MANE STIPRINA. (Fil 4, 11-13)

Kaip ir apaštalas Paulius, Kristuje išmokome gyventi ir tarnauti visaip. Šių metų pasaulinė pandemija, karantinas mus jau išlavino būti lankstiems, organizuoti pamaldas nuotoliniu būdu arba kartu susitikus. Džiaugiuosi bažnyčios supratingumu ir lankstumu, tokiomis sąlygomis tikėjimas stiprėja, bręsta ir grūdinasi.

Šiauliuose stabilizuojantis epidemiologinei situacijai nuo spalio 11 dienos vėl renkamės į Polifonijos patalpas drauge šlovinti, melstis ir klausyti pamokslų. Kas sirguliuojate, ar pasvėrę savo sveikatos būseną, manote, kad geriau vengti socialinio kontakto, likę namuose galėsite stebėti TIESIOGINĘ pamaldų transliaciją ir kartu su mumis dalyvauti tarnavime per nuotolį. Nepamirškite rašyti komentarus. 🙂

2020 m. tikrai atsiminsime, kaip naują dvasinę treniruotę, kurios metu buvome lavinami naujais nuotoliniais būdais, kaip vidinis žmogus buvo ugdomas lankstumu, kantrybe, susiklausymu… o tikėjimas buvo išbandytas socialiniu atstumu.

Dalyvaujantys pamaldose nepamirškime dėvėti kaukes, laikytis atstumų, dezinfekuoti rankas.

Dieve mūsų stiprybė!
Iki susimatymo gyvai! 🧡 👋

Pastorė Anželika

 

[gs-fb-comments]