Registracija į vandens Krikštą

2023 6 birželio | Įvykiai, Renginiai

Kas įtikės ir krikštysis, bus išgelbėtas <…>. (Mk 16, 16)

Juk jūs visi esate Dievo sūnūs (ir dukros) per tikėjimą Jėzumi Kristumi.
Ir visi, kurie esate pakrikštyti Kristuje, apsivilkote Kristumi.
Nebėra nei žydo, nei graiko; nebėra nei vergo, nei laisvojo; nebėra nei vyro, nei moters: visi esame viena Kristuje Jėzuje! (Gal 3, 26-28)

Vandens Krikštas yra vienas iš dviejų pagrindinių Bažnyčios sakramentų ir Viešpaties Jėzaus paliepimų, kuriuos Jis paliko savo mokiniams vykdyti. Krikštas pažymi tikinčiojo išgelbėjimą Kristuje, parodo pasišventimą sekti Dievu ir Jam tarnauti tyra sąžine bei patvirtina tikinčiojo priklausymą Kristaus Bažnyčios mistiniam Kūnui.

Vanduo, kaip kapo įvaizdis, kuriame paliekame savo nuodėmės kūną, seną gyvenimą, prigimtą nuodėmę ir visas kitas nuodėmes, kurias darėme iki šios dienos. Apvalę savo širdis atgaila bei vandeniu keliamės gyventi Kristui, kaip nauji žmonės. Jau nebe mes gyvename, bet Kristus gyvena mumyse.

Vienas Krikštas, vienas Viešpats, viena Dievo šeima, o mes visi Kristaus atvaizdo nešėjai – nepriklausomai nuo lyties, tautos, ar socialinės padėties. Per krikštą vyksta įstabus tikėjimo virsmas į vienybę su Bažnyčia, meilės ir teisingumo tarnystę.

***

Š.m. birželio 18 d. bendruomenės Išvykos metu prie Juodlės ežero vyks KRIKŠTO ŠVENTĖ, kurios metu bus krikštijami užsiregistravę vandens Krikštui ir sudalyvavę privalomoje Krikšto pamokoje-susitikime (2023-06-13, 15 val., Bažnyčios raštinėje (Voveriškių g. 39 A)). Į susitikimą-pamoką apie Krikštą pakviesime asmeniškai.

Norintiems krikštytis, būtina užpildyti anketą. Jei esate nepilnametis, svarbus tėvų sutikimas raštu laisva forma (sutikimą galima parašyti el. paštu bažnyčios pastorei Anželikai Krikštaponienei adresu: pastore@ibaznycia.lt).

Noriu sužinoti daugiau apie vandens Krikštą ir pasikrikštyti.

REGISTRACIJOS ANKETA

[manual_related_posts]