Tęsiasi bažnyčios nuotolinės pamaldos

2021 10 balandžio | Įvykiai

Š.m. balandžio 8 d. įvyko bažnyčios lyderių Zoom susitikimas, kuriame buvo svarstyta ir tartasi dėl bažnyčios veiklos balandžio mėnesį.

Kadangi Lietuvoje vis dar paskelbtas karantinas iki balandžio 30 d., taip pat yra labai nedaug pasiskiepijusių bendruomenės žmonių, o Covid-19 susirgimų atvejai eksponentiškai auga, todėl dauguma lyderių pasisakė už nuotolines sekmadienio pamaldas iki balandžio pabaigos. Artėjant gegužei situaciją vėl ketinama svarstyti.

Balandžio mėnesį toliau vyks sekmadienio nuotolinės pamaldos 11 val., transliuojamos per mūsų bažnyčios YouTubė’s kanalą bei Facebook’e.

Taip pat buvo aptartos ir kai kurios rekomendacijos namų grupelėms. Kol Šiauliai yra gana šviesioje susirgimų zonoje, tos namų grupelės, kurios mato ypatingą poreikį, gali susitikti gamtoje, lauke, laikantis saugumo taisyklių (vyriausybės rekomendacijose nurodoma iki 10 žmonių).

Kitos namų grupelės, kurioms tinka nuotolinis Zoom bendravimas, toliau tęs bendrystę ir studijas nuotoliu būdu. Junkimės!

Taip pat tęsime nuotolines bažnyčios sekmadienio maldas 19 val. Zoom platformoje. Už maldą atsakingi Darius Plungė ir Rolandas Žinevičius kiekvieną šeštadienio vakarą pasidalins Zoom nuorodą bažnyčios Facebook’o grupėse.

Kviečiame, kiekvieną norintį melstis, jungtis į bendrą maldą. 🙏🙏🙏

Likime visi sveiki, kantrūs, pagarbūs, palaikantys vieni kitus! Tikimės, kad kelių mėnesių bėgyje situacija keisis.

Sekime informaciją bažnyčios svetainėje arba socialiniuose tinkluose.

Dievo malonės visiems! 🌼

[manual_related_posts]
[gs-fb-comments]