VELYKOS IŠ NAMŲ Į NAMUS

2020 3 balandžio | Pastorės žodis

Kristus mirė už mūsų nuodėmes pagal Raštus; ir Jis buvo palaidotas, ir trečią dieną prikeltas pagal Raštus; ir Jis pasirodė mokiniams… (1 Kor 15, 3-5)

Šiais metai, visus nuoširdžiai sveikindama artėjančių Velykų proga, noriu pastebėti, kad pirmą kartą bažnyčios istorijoje Didžiąją Velykų savaitę sutiksime kiekvienas savo namuose. Nors būsime atskirai pagal kūną, bet pagal dvasią visi būsime vieningi.

Pasitarus su mūsų bažnyčios vadovų komanda nusprendėme, kad visą Didžiąją Velykų savaitę jus aplankysime nuotoliniu būdu per bažnyčios Facebooko paskyrą ir tinklapį. Dalinsimės pamokslais, giesmėmis, skaitiniais, filmo “The Chosen” nuorodomis ir kitomis staigmenomis, kad galėtume patirti Dievo žodžio ir Dvasios transformuojančią galią bei būti guodžiami, stiprinami ir džiuginami prasmingos šventės metu, nors esame nacionalinio karantino sąlygomis.

Kviečiu visus, šeimomis ir po vieną, mažus ir didelius, senus ir jaunus, leistis į virtualią Velykų savaitės kelionę ir nerti į Velykinio slėpinio dvasines paieškas nuo Palmių sekmadienio iki Prisikėlimo ryto, kai visi džiugia širdimi sakysime: ALELIUJA! JĖZUS PRISIKĖLĖ!

SVEIKINU, BRANGIEJI!

Su Viešpaties palaima ir meile!

Pastorė Anželika Krikštaponienė

[gs-fb-comments]