Gintautas Abarius. Kūrybos puslapiais

2024 21 vasario | Įvykiai, Renginiai

Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius), koncerte „Gintautas Abarius. Kūrybos puslapiais“ prisiminsime šią iškilią asmenybę, kompozitorių ir atlikėją bei jo įspūdingą kūrybinį palikimą.

G. Abariaus (1959-2010) repertuare ir dainos, tapusios tautos atgimimo himnais, ir lietuviškos estrados klasika, ir džiazo, kamerinės instrumentinės, teatro, sakralinės muzikos ir kitų žanrų kompozicijos.

Koncerte iš naujo atrasime legendinius kompozitoriaus kūrinius ir pažvelgsime į juos šiuolaikiniu, jaunatvišku žvilgsniu. Lengvai atpažįstamus ir niekada negirdėtus G. Abariaus kūrinius bei naujas aranžuotes atliks jo amžininkai ir bendražygiai bei jaunosios kartos atlikėjai.

Kviečiame drauge kurti savąsias sąsajas su Gintauto Abariaus įvairiapuse, įkvepiančia kūryba bei jo kūrybiniu keliu, palytėtu šviesos ir vilties.

Renginio režisierius Auksinio scenos kryžiaus laureatas Aleksandras Špilevojus. Koncerte dalyvauja: Judita Leitaitė, Kristina Žaldokaitė, džiazo kvartetas „2+2” (Arvydas Jofė, Motiejus Bazaras, Mykolas Bazaras, Tomas Botyrius), grupės „Jautì“ solistas Džiugas Širvys, Gabrielė Vilkickytė, kompozitorė, aranžuočių autorė ir atlikėja Karolina Kieraitė, džiazo pianistai Egidijus Buožis ir Artūras Anusauskas, Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ (vad. Vaclovas Augustinas), šiuolaikinio šokio teatro „Judesio erdvė“ (vad. Laura Geraščenko) atlikėjai.

Maloniai laukiame Jūsų š. m. balandžio 4 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius)

Renginį iš dalies finansuoja @Asociacija LATGA
Informacinis partneris – @LRT
Bilietus platina @kakava.lt

 

Plakatas:

Array