KVIEČIAME Į SEKMINIŲ ŠVENTĘ SU JAUNIMU ’24

2024 8 gegužės | Įvykiai, Pastorės žodis, Renginiai

Mieli šiauliečiai, broliai ir sesės, artėja viena šviesiausių ir gražiausių krikščionių švenčių – SEKMINĖS, kai drauge švenčiame Šventosios Dvasios nužengimo įvykį, organizuojame įvairius renginius.

Jau aštuntus metus iš eilės, Šiauliuose džiugiai pažymi Sekmines įvairių konfesijų krikščionys drauge su miesto bendruomene.

Šiais metais, vieną dieną prieš Sekmines,  gegužės 18 d. mūsų mieste vyks Gatvės muzikos diena, kurios metu ekumeninis choras “Sekminių miestas” atliks giesmes nuo 16.00 – 17.00 val. Šiaulių amfiteatre ir kvies visus norinčius į Sekminių šventę. Kviečiame bažnyčių jaunimą ir visus norinčius atvykti į choro pasirodymą, pabendrauti ir padalinti miesto žmonėms Sekminių šventės skrajutes.

SEKMINIŲ ŠVENTĖ SU JAUNIMU ’24  įvyks gegužės 19 d. (sekmadienį) 15 val., skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės (Vasario 16-osios g. 62).

Tema – ŠVENTA DVASIA, ATEIK IR MŪSŲ ŠIRDIS KEISK.
 … išliesiu Savo Dvasios ant tavo palikuonių ir Savo palaiminimą ant tavo vaikų, jie žels kaip žolė prie vandens, kaip gluosniai prie tekančio upelio. (Iz 44, 4)

Renginyje dalyvaus jaunimo grupės, ekumeninis choras “Sekminių miestas”, skirtingi giesmių ir muzikos atlikėjai, dainų kūrėjai, įvairių bažnyčių dvasininkai bei bendruomenių nariai.

Šventės metu skambės giesmės, maldų intencijos, prasmingos bei įkvepiančios mintys skirtos ne tik jauniems, bet ir visų amžių žmonėms.

Kartu kursime jaukią šventės atmosferą, dalyvausime gimstant netikėtai meninei-dvasinei improvizacijai. Džiaugsimės švente, gersime arbatą, kavą, bendrausime po atviru dangumi.

Patirkime drauge, kaip gaivinančios Dvasios upės pagirdo sielą, o tikėjimas sustiprėja brolių ir sesių būryje.

Maloniai visus kviečiame dalyvauti nuostabioje šventėje! 🧡😇🌼
Šiauliai yra visų mūsų namai, kuriuos pripildo Sekminių džiaugsmo Dvasia.

Ateikime patys ir pakvieskime savo artimuosius bei draugus!

Šventės globėjas Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis

Organizatoriai:
Šiaulių vyskupijos Jaunimo centras, Šiaulių bažnyčia “Tiesos žodis”, Šiaulių veikliųjų žmonių bendrija, Šiaulių ekumeninė grupė