SEKMINIŲ ŠVENTĖ Šiauliuose

2022 1 birželio | Įvykiai, Pastorės žodis, Renginiai

Mieli šiauliečiai, broliai ir sesės, artėja viena šviesiausių ir gražiausių švenčių – SEKMINĖS, kai krikščionys plačiai švenčia Šventosios Dvasios nužengimo šventę, įprasmina Jos vaidmenį, patirtį, judesį asmeniniame ir bendruomeniniame gyvenime.

Jau šeštus metus iš eilės Šiauliuose Sekmines džiugiai pažymi įvairių konfesijų ir tautų krikščionys drauge su miesto bendruomene.
Šiais metais Sekminių šventė įvyks birželio 5 d. (sekmadienį) 15 val. Savivaldybės skverelyje (skvere priešais Šiaulių savivaldybę ir Katedrą).

Tema – “TA PATI DVASIA, SKIRTINGOS DOVANOS“.
Apaštalas Paulius pastebi: Yra skirtingų dovanų, tačiau ta pati Dvasia. Yra skirtingų tarnavimų, tačiau tas pats Viešpats. Ir yra skirtingi veiksmai, tačiau tas pats Dievas, kuris visa veikia visame kame. (1 Kor 12, 4-6)

Renginyje dalyvaus skirtingi muzikos atlikėjai, dainų kūrėjai, įvairių bažnyčių dvasininkai bei bendruomenių nariai.
Šventės metu skambės dainos, giesmės, maldų intencijos, prasmingos bei įkvepiančios mintys ne tik lietuvių, bet ir ukrainiečių kalba.

Kartu kursime jaukią šventės atmosferą, dalyvausime gimstant netikėtai meninei improvizacijai. Džiaugsimės švente, gersime arbatą, kavą, bendrausime po atviru dangumi.

Maloniai visus kviečiame dalyvauti nuostabioje šventėje! 🧡😇🌼
Šiauliai yra visų mūsų namai, kuriuos pripildo Sekminių dvasios dovanos.

Ateikite patys ir pakvieskite savo artimuosius!

Šventės globėjas Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis

Organizatoriai: Šiaulių vyskupija, Šiaulių bažnyčia “Tiesos žodis”, Šiaulių veikliųjų žmonių bendrija, Šiaulių ekumeninė grupė

[manual_related_posts]
[Fancy_Facebook_Comments]