Velykinė popietė

2023 27 kovo | Įvykiai, Renginiai

Artėjant  Šv. Velykoms – Prisikėlimo šventei, balandžio 2 d. (sekmadienį), 15 val. kviečiame į Polifonijos mažojoje salėje įvyksiančią popietę „Nuo Venecijos iki Merkinės“ su dailininku LINU ATGALAINIU, kuris nuo 2004 m. profesionaliai dirba sieninės tapybos ir dekoravimo srityje.

Popietės metu skambės dainos, giesmės, poezija. Menininkas pristatys savo geriausius sienų tapybos ir dekoravimo darbus, pasidalins, kaip pradėjo kurti ir, žinoma, papasakos savo tikėjimo, dievoieškos istoriją.

Popietės metu turėsime galimybę pasigaminti savo paveikslėlį, panaudojant sienos dekoravimo technologiją. Užsiėmimą ves dailininkas L. Atgalainis.

Surengsime popietėje atliktų darbelių parodą. Vaišinsimės arbata, kava ir bendrausime.

Jei norėsite pasigaminti savo paveikslėlį, būtina registracija į renginį (registracijos anketa žemiau).

Visomis veiklos priemonėmis pasirūpins dailininkas. Kaina už priemones – 5 eur.

*

Trumpi įspūdžiai apie dailininko sieninę tapybą:

,,… įsivaizduokite senovinius vynuogynus, mažus, paslaptingus kiemelius ir saulėgrąžos geltonumo senutėles tinkuotas sienas… Šį įspūdį (…) interjere perteikė dailininko Lino Atgalainio sienų tapyba. Tik įžengus į šiuos namus mes persikeliame prie Viduržemio jūros – koridoriaus piešinyje itališko senamiesčio fragmentai plečia erdvę, panaikina sienų ribas. Rodos, jau užuodi espresso ir tiramisu kvapą, girdi „ciau, bella, grazie”…”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/gyvenimas/namai/prabangus-interjeras-lietuvoje-nesuprasite-kur-atsidurete.d?id=66708754

*

Renginio organizatoriai ir rėmėjai – Šiaulių bažnyčia ,,Tiesos žodis“, VšĮ „Gyvenimo sparnai“

Į Velykinę popietę būtina registracija:

REGISTRACIJA BAIGTA.

Array